Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/02/05

Медаль посмертно

Батькам Віри Петрик, санітарного інструктора, старшого сержанта, що загинула, виконуючи миротворчу місію в Іраку, вчора урочисто вручили орден “За заслуги” першого ступеня.

У Центральному обласному відділенні військового госпіталю орден вручив голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник і заступник командувача військами Західного оперативного командування з гуманітарних питань Віталій Омельченко.

Євгенію та Івана Петриків запевнили, що керівництво області та збройних сил не забудуть про батьків миротворця, яка першою кинулася на порятунок військових. Унаслідок трагічного випадку вона загинула, намагаючись зберегти життя колегам. Такі подробиці трагічного для батьків Віри Петрик 9 січня були новими для них .

Також керівники наголосили, що двері їхніх відомств будуть завжди відчинені для них, і зголосилися вирішити негаразди сім’ї, надавши свої прямі номери телефонів. Так, син Віри Петрик зможе навчатися у ліцеї ім. Героїв Крут. Квартирне питання, яке стало причиною того, що загибла наважилася вирушити в гарячу точку, найближчим часом пообіцяли вирішити.

Батьки висловили вдячність Вікторові Ющенку, військовим і Петрові Олійнику за турботу та підтримку, а також за змогу лікуватися в Центральному обласному відділенні військового госпіталю.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас