Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/02/05

Президент ВАТ «ЛАЗ» звинувачує інвесторів у протизаконних діях

Поява інформації про продаж ВАТ «ЛАЗ», дозвіл на який нібито вже дав Фонд державного майна України, підштовхнула частину його міноритарних акціонерів і президента підприємства Степана Давидяка до протестних дій. Вони надіслали листа у ФДМУ з вимогою переглянути процес приватизації колишнього флагмана українського автобусобудування і результати виконання інвесторами задекларованих бізнес-зобов’язань.

Версії, якими у жовтні 2001-го густо обріс продаж 70,4% акцій ВАТ «ЛАЗ», сьогодні отримують документальні свідчення. Як розповів «Щоденному Львову» член конкурсної комісії з продажу заводу і президент ВАТ «ЛАЗ» Степан Давидяк, це змагання було організовано під конкретного замовника-переможця – СП «Сілавто». Для цього з конкурсних перегонів під надуманим приводом – «недостовірні дані в обсягах співпраці з ЛАЗом» - було усунуто одного з претендентів – «Омегу Мотор». А на його місце – для збереження видимості конкурентності – вписано фірму «Розточчя», яку майбутній переможець напередодні конкурсу завбачливо придбав разом із «Сілавто».

З’ясувати «родинні» стосунки між двома учасниками конкурсу так само легко, переконаний Степан Давидяк, як і «надутий» рівень промислового потенціалу переможця. Тому ще тоді два члени комісії з п’яти проголосували проти і зафіксували своє рішення в протоколі: це означало, що конкурс не відбувся. Але через тиждень «за протизаконним наполяганням влади» комісію скликали повторно і фактично змусили її визнати переможцем «Сілавто».
Розвиток подій упродовж трьох наступних інвестиційно зобов’язаних років на ВАТ «ЛАЗ» декому дуже нагадував схему, за якою «освоювався» Чорноморський суднобудівний завод – багато галасу надаремно. Можливо тому, що за двома цими об’єктами стоїть одна фігура – Ігор Чуркін з Росії.

І хоча на львівському підприємстві з великою PR-підтримкою оновили модельний ряд, нові розробки автобусів у серійне виробництво впроваджувалися повільно. Порівняно з доприватизаційним – 2000-м роком, коли завод випустив 960 одиниць техніки, у 2004-му виробництво, за інформацією Степана Давидяка, скоротилося аж до 370 машин.
Не застимулювало виробничий процес, вважає він, і створення на «інвестиційному марші» в травні 2003-го ЗАТ «Львівський автомобільний завод», куди перейшли майже всі основні засоби ВАТ «ЛАЗ» і мали влитися свіжі інвестиційні кошти - $30 млн. Давидяк сумнівається в надходженні усіх цих грошей, що надали підприємству пільговий режим оподаткування.
Зі свого боку голова правління ЗАТ «ЛАЗ» Юрій Сорокін категорично заперечує інформацію про продаж ВАТ «ЛАЗ» і вважає, що нинішня ситуація довкола заводу нагадує 2002-й, коли поширювали чутки про купівлю підприємства з метою його закриття.
- На модній нині хвилі реприватизації хтось, мабуть, хоче заробити якісь дивіденди, - сказав Юрій Сорокін. – Проте обіцяні $30 млн інвестицій надійшли вчасно, і це підтверджують перевірки, які відбулися на підприємстві.

Однак темпами розвитку виробництва Юрій Сорокін, який називає трохи більшу цифру складених торік автобусів – 706, теж незадоволений. Але з іншої причини: немає принципових змін у державній політиці щодо розвитку ринку пасажирських перевезень. Що ж до великої кредиторської заборгованості, про яку говорить Давидяк, то, за словами Сорокіна, вона становить лише 10% від обсягів виробництва.

… Якби ж новий продаж ВАТ«ЛАЗ» все-таки відбувся, то це дозволило б недавно створеному ЗАТ «ЛАЗ» позбутися об’єктів соціальної сфери і кількох тисяч міноритарних акціонерів. Щоправда, офіційного підтвердження цього наміру на сайті ФДМУ немає.

портал ”Щоденний Львів”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас