21/02/05

Урок баскетболу від ”Будівельника”

”Львівська політехніка” - ”Будівельник”, 66:87

19 лютого, м. Львів, Палац спорту ”Будівельник”

Склад ”ЛП”: Панченко (набрав 4 очки), Штереб (10), Мартинов (11 + 4 передачі), Виноградов (7), Мінчаков (14 + 8 підборів) - стартова п'ятірка; Кардас (5, 1х3), Тутубалін (2), Лемик (1), Калугін (10).

Біля виходу з Палацу спорту після матчу зауважив дрібні шматки порваної програмки. Так хтось з уболівальників відреагував на результат. І такі емоції можна зрозуміти...

З перших хвилин гості показали для чого вони приїхали до Львова. Висока командна швидкість, натиск, і на 3-й хвилині гри після ”трояка” Максима Балашова рахунок - 10:0 на їхню користь. Львів'яни, мабуть, не очікували такого початку, тому що трохи оговталися лише наприкінці першої чверті (15:24).

У другій четверті кияни обрали зонну схему захисту, і політехніки зовсім розгубилися. За п'ять хвилин гри зуміли набрати лише два очки, й гості попереду вже на п'ятнадцять очок. В атаці в підопічних Віталія Детюка цього дня виходило мало що. До перерви в ціль не влучив жодний трьохочковий кидок, а загалом з п'ятнадцяти спроб з-за дуги студенти влучили лише раз (Кардас). Отож - 23:39 і команди йдуть на перерву.

Здавалося, що в другому таймі політехніки ще зможуть скоротити різницю в рахунку. Але бажання боротися вболівальники в цей вечір так не побачили. Втрати м'яча в простих ситуаціях, проблеми з комбінаційною грою, неточні кидки й після третьої чверті - 41:68. До речі, з 61 кидка по кільцю з гри львів'яни влучили 21 раз (34%). У ”Будівельника” 53 спроби - 32 влучання (60%). Годі щось коментувати. Кажучи дипломатично, і цей день був не львівським в суперлізі...

Найвлучнішим же в гостей став Балашов (22 очки), на рахунку Кобзистого - 15 очок, але через травму він не дограв матч. ”Ми були краще підготовлені фізично, - сказав після матчу тренер киян Євген Мурзін. - Зробили акцент на захисті, і гра в обороні нам вдалася краще, ніж в нападі. Ми впоралися з Мартиновим та Мінчаковим, зазвичай, наша команда отримували від них більше очок”.