Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
21/02/05

Завершилось будівництво єдиної в Україні печі з виплавлювання чорного скла

19 лютого 2005 р. керівництво ВАТ “Іскра” “забивало останній клин” в піч чорного скла. На території скляного виробництва ВАТ “Іскра” завершилось будівництво єдиної в Україні печі з виплавлювання чорного скла, яке використовується для виготовлення цоколя.

В недалекому майбутньому нову автоматизовану піч з виплавлювання чорного скла буде введено в експлуатацію. Ця скловарна піч буде більш економною ніж та, яка використовувалась до сьогодні і дозволятиме утримувати стабільні параметри якості скла.

Влітку 2004 р. між ВАТ “Іскра” та польською фірмою “Techglass” було підписано контракт про встановлення на території скляного виробництва ВАТ “Іскра” печі з виплавлювання чорного скла.
Компанія “Techglass” є одним із лідерів у сфері будівництва скловарних печей в Європі та Азії. Печі, споруджені компанією “Techglass”, успішно працюють в Польщі, Німеччині, Молдові та Індії і характеризуються високою якістю скла при низьких енерговитратах.

Встановлена піч чорного скла замінить попередню, яка знаходилась на дільниці шихто-заготівельного цеху. Нова піч, на відміну від старої, буде автоматизована, а тому всі параметри - горіння газу, виходу скла з печі, його хімічного складу - будуть стабільними. Це даватиме можливість виготовляти цоколь високої якості.

Правління ВАТ “Іскра” розглядає введення в експлуатацію печі з виплавлювання чорного скла як ще один проект в сфері економії матеріалів і ресурсів. Передбачається, що вивільнені за рахунок економії кошти будуть спрямовані на покращення умов праці робітників підприємства та на закупівлю нового обладнання.

Якість скла, продукованого новою піччю, за результатами перевірки, відповідає вимогам міжнародних стандартів, а тому використовуватиметься не лише у виробництві ВАТ “Іскра”, але й постачатиметься на фабрики компанії Philips Lighting (Нідерланди).

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас