Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
21/02/05

Лихоманка львівських підприємств

Лише 71 підприємство з 205, що є у Львові, могло стабільно працювати торік. Зі значними збитками минулий рік закінчили 32% усіх підприємств, а 28 - залишилися боржниками своїх працівників. Загалом усі промислові підприємства залишили на цей рік 6,7 млн грн боргу своїм працівникам.

Сім підприємств узагалі припинили свою діяльність, а вісім перебувають у стані санації. Перед податковою борги підприємств-банкрутів та тих, що перебувають у стані санації, перевищують 10 млн грн.

Як повідомив начальник міського управління промисловості й підприємництва Василь Щеглюк, найбільші борги зареєстровано на ВАТ ”Завод ”Львівсільмаш”. І значно потерпають від цього будинки, що перебувають у відомстві цього заводу.

Також, за словами Василя Щеглюка, за останні місяці минулого року, що були дуже нестабільними для економіки, відчутно зменшилося інвестування в промисловість нашого міста.

Аби якось регулювати ситуацію, міський виконком погодив заходи з підтримки промислового виробництва у Львові на 2005 рік. У міській раді прагнуть домогтися зменшення відсотків за банківські кредити та внести низку змін до законодавства. Окрім того, у Ратуші обіцяють відстежувати санацію підприємств, їхню діяльність та фінансовий стан. Та як скаржиться Василь Щеглюк, міській раді не вистачає повноважень, щоби ефективніше регулювати ситуацію з промисловими підприємствами.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас