Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/02/05

Знову коні не винні…

Подвійною перемогою білоруських п’ятиборців завершився зимовий чемпіонат України, який після річної перерви знову “прописався” у Львові.

Таким чином білоруси, які привезли до Львова основний склад команди, поквитались за домашню поразку на початку сезону у Мінську: на відкритому чемпіонаті Білорусії трійку призерів склали уславлені литовці Андреас Заднєпровскіс та Едвінас Крунголцас і львів’янин Сергій Байталюк. Натомість у Львові вже не було рівних нашим північним сусідам – 23-річним Михайлу Прокопенку (свого часу він був чемпіоном світу серед юніорів) – 5700 очок та Єгору Лаппо – 5688, і лише на третю сходинку п’єдесталу піднявся 20-річний донеччанин Дмитро Кирпулянський – 5612.

Загалом разом з учасниками дитячих змагань до Львова приїхало понад сто лицарів та лицарок п’яти якостей – саме так ще називають п’ятиборців.

За відсутності хворого Вадима Ткачука (львів’янин підхопив застуду), у чоловіків лідерство захопив киянин Руслан Цимбал, який був найвлучнішим у тирі – 190 очок (1218 очок). У плаванні найкращий результат показав досвідчений Віктор Мазюк (Київ), у фехтуванні найбільше пунктів набрали білорус Євген Прокопенко та донеччанин Дмитро Кирпулянський (по 1208), а в кросі найшвидшим був Сергій Кравченко (Київ). Варто зазначити, що у всіх чотирьох видах програми п’ятиборці змагались на спортивній базі СКА, яка ще пам’ятає славні традиції уславлених чемпіонів світу Ледньова, Іванова та Пічужкіна.

Перед заключним видом програми – конкуром, який відбувався на кіннно-спортивній базі ДЮСШ “Буревісник”, лідерство захопив Михайло Прокопенко, якого переслідували киянин Кравченко, білорус Лаппо та львів’янин Байталюк. Втім, як це зазвичай трапляється у пентатлоні, всіх розставив по місцях конкур. Лідери збірної України львів’яни Євген Боркін і Сергій Байталюк не змогли опанувати своїх “чотириногих друзів” Хуста і Тасея і втратили у манежі відповідно 84 та 136 пунктів. А Сергій Кравченко, набравши 672 очки із 1200 можливих, взагалі провалив останній вид програми. Натомість обидва білоруси – Прокопенко і Лаппо – дистанцію конкуру пройшли майже безпомилково. А помилки Кравченка та Байталюка дозволили замкнути трійку призерів Дмитру Кирпулянському. Четверте місце посів луганець Ярослав Козін, а Боркін з Байталюком розділили сьоме-восьме місця – 5448.

Отож, як бачимо, українці знову переважно програвали на фехтувальній доріжці та в конкурі. Щодо кінного манежу, то повторилась ситуація дворічної давнини, коли львів’янин Євген Боркін випустив перемогу саме у конкурі. (Цікаво, що тоді переможцем відкритого чемпіонату України у Львові став майбутній олімпійський чемпіон Афін-2004 ростовчанин Андрій Мойсеєв).

За відсутності лідера збірної України луганчанки Вікторії Терещук (призерка Кубка світу-2003 відновлюється після Олімпіади в Афінах і взяла участь не у всіх видах програми), чемпіонкою України стала киянка Тетяна Руденко – 5164 очки, яка випередила луганчанку Наталку Ібатулліну (5044) та Анастасію Чужикову з Донецька (4816).

газета ”Високий замок”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас