Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/02/05

Чотири мандати для львів’ян

Найближчим часом депутатські крісла у Верховній Раді, які звільнилися внаслідок формування уряду, можуть посісти четверо представників Львівщини.

Слід зазначити, що парламент покинули 19 депутатів-нашоукраїнців. Таким чином, відповідно до прохідної частини виборчого списку “Нашої України”, сформованого 2002 року, шанси поповнити депутатський корпус мають Степан Давимука, Юрій Криворучко, Антон Ружицький і Богдан Буца. Хоча окремі із зазначених персон наразі не надто впевнено говорять про нові ролі в політиці, однак кожен із них на сто відсотків готовий узяти на себе обов’язки народного депутата України.

2002 року список замикала 73-тя позиція. Степан Давимука, котрий займає 77-му сходинку, нині виконує функції голови Регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській області, а також є членом Народного Руху України. Він єдиний з-поміж названих кандидатур без жодних сумнівів заявив, що вирішив перейти на роботу у ВР і готовий обійняти посаду народного депутата. Пан Давимука також стверджує, що готовий працювати в будь-якому комітеті ВР, проте, на його переконання, найефективніше діяв би у бюджетному.

– В якому комітеті я працюватиму, залежить від рішення фракції “Наша Україна”, – зазначив Степан Давимука. – Я готовий діяти в будь-якому напрямку. Звичайно, хотілося б працювати в економічній чи бюджетній сфері. Але буду там, де виникне потреба.

Ще один представник Народного Руху Юрій Криворучко (у виборчому списку – 83-й) не так оптимістично налаштований щодо переходу у Верховну Раду. Наразі він очікує офіційного складення повноважень тих депутатів, які відтепер працюватимуть у виконавчій владі, а також загадково говорить про альтернативу – йти у парламент або обрати “інші варіанти працевлаштування”. Про що саме йдеться, пан Криворучко не побажав розповісти.

– Спершу має пройти офіційна процедура складення повноважень тими депутатами, які покинули парламент, а тоді можна буде обговорювати це питання. Наразі чекаю на чимало розмов, які мають відбутися найближчим часом. Після цих перемовин усе повинно з’ясуватися, – прокоментував “Газеті” Юрій Криворучко.

Власне, серед згаданих осіб пан Криворучко має чи не найбільший досвід роботи у Верховній Раді. У попередньому скликанні парламенту він був секретарем Комітету Верховної Ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту. І якщо говорити про його майбутнє у ВР, то Ю. Криворучко й надалі хотів би працювати в цьому комітеті.

– І надалі хотів би працювати в Комітеті з питань молодіжної політики. Але місце перебування в тому чи іншому комітеті диктуватиме позиція моєї фракції, – наголосив нардеп.

У разі переходу до парламенту, на депутата стане менше у Львівській міській раді. Йдеться про Антона Ружицького, голову львівського осередку партії “Християнсько-народний союз”, який посідає 91-ше місце у списку. Генеральний директор ПП “Жасмин-люкс”, підполковник у відставці, голова постійної депутатської комісії зі самоврядування та зв’язків Львівської міської ради, пан Ружицький посилається на свою досвідченість та абсолютну готовність працювати на благо народу в стінах парламенту, проте просить не гадати наперед, а також по-філософськи коментує ймовірність свого переходу до ВР: “Лише Президент знає, які зміни нас очікують. Але доки людина живе, то сподівається. Тому сподіватимуся”.

Якщо ж сподівання Антона Ружицького виправдаються, то він прагне застосувати свій досвід у Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, який очолює його однопартієць, голова Християнсько-народного союзу Володимир Стретович.

– Якщо ж скажуть працювати в іншій сфері, я погоджуся, – зазначив він “Газеті”.

І нарешті, ще один імовірний претендент на депутатський мандат у ВР – Богдан Буца – взагалі відмовляється ділитися своїми думками стосовно переходу на роботу в парламент. Пан Буца лише сказав “Газеті”, що навряд чи пройде за списком, у якому він є 93-м. Наразі залишається зазначити, що Богдан Буца нині є начальником управління стратегії реформування відносин власності та регуляторної політики Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, а із січня 1995 року – перший заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна у Львівській області. Не входить до жодної партії.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас