Фінанси

На головну Архів новин
21/03/05

БК „Львівська політехніка”перемогла у західноукраїнському дербі

19 березня, в матчі чергового туру чемпіонату України серед команд Суперліги БК „Львівська політехніка” у домашньому поєдинку перемогла рівненський „Пульсар” з рахунком 87:77.

У першій чверті поєдинку обидві команди показали низьку результативність кидків із середньої дистанції. Лише під кінець першої десятихвилинки гості „розкидалися”, що дало їм змогу піти на першу перерву з п’ятиочковим відривом. Зазначимо, що тільки в першій чверті основний центровий львів’ян Володимир Мінчаков отримав три персональних фоли.

На початку другої чверті більш результативними були рівненчани, котрі почали нарощувати відрив у рахунку на свою користь. Проте завдяки вдалим діям гравців задньої лінії Юрію Штеребу та Олександру Панченку БК „Львівська політехніка” зуміла не тільки скоротити відставання в 11 очок, але й, за підсумками першого тайму, вигравати з рахунком 47:43.

На третю чверть „Львівська політехніка” вийшла з великою кількістю фолів на рахунку своїх високих гравців – Володимира Мінчакова, Ярослава Лемика та Дмитра Виноградова. Проте через перебір порушень правил матчу не дограв тільки один з них – Дмитро Виноградов. А Мінчаков та Лемик у третій чверті принесли в актив своєї команди найбільше очок.

На заключний період матчу команди вийшли за рахунку 68:58 на користь господарів. Але не пройшло й хвилини, як гравцям „Пульсару” завдяки чотирьом невимушеним помилкам львів’ян вдалося скоротити рахунок у матчі до 5 очок. Такий очковий відрив господарів зберігався практично до останніх хвилин матчу. Проте вдала гра у захисті та висока результативність у цьому періоді Мінчакова, Лемика, Штереба та Калугіна дозволила львівській команді здобути другу перемогу в сезоні. Підсумковий рахунок матчу – 87:77 на користь „Львівської політехніки”.

Найрезультативнішими у львів’ян стали: Мінчаков (20 очок), Лемик (19), Штереб (17), Калугін (11).