Фінанси

На головну Архів новин
26/04/05

Два з трьох

Львівська “Енергія” не втрачає надії завоювати бронзові медалі чемпіонату України.

У 24-му турі підопічні Тараса Вонярхи розгромили дебютанта вищої ліги – луганський “ЛТК” – 8:2 – вперше у другому колі піднялися на четверту сходинку в турнірній таблиці. Показово, що поразка від “енергетиків” стала для луганчан першою у Львові. Гостьові поєдинки проти “Тайму” і “ТВД” гравці “ЛТК” завершували нічиєю.

Львівський “ТВД” у запеклій боротьбі поступився одним голом запорізькій “Дніпроспецсталі”. Вкотре “будівельники”, домінуючи на майданчику, зазнають прикрої поразки. У підсумку зустрічі зафіксовано рахунок 5:4 на користь запоріжців. У розмові головний тренер “ТВД” Роман Ковальчик зауважив, що його підопічні провалили весь перший тайм, а у другій половині гри зуміли дещо вирівняти становище й мали реальну нагоду здобути перемогу. Так, замінивши в заключних хвилинах двобою воротаря на п’ятого польового гравця, львівські “будівельники” влаштували справжню облогу воріт суперника. Реальну нагоду зрівняти рахунок мав львів’янин Роман Пихней, але футзаліст не зумів скористатися гольовим моментом, й у підсумку його команда зазнала чергової поразки.

Львівський “Тайм” зумів удруге поспіль вийти з гри переможцем. Львівські футзалісти, програючи впродовж зустрічі, зуміли перехопити ініціативу й провести чотири голи у ворота чернігівської “Енергії”. Натомість господарі майданчика спромоглися лише двічі вразити сітку львів’ян. За словами наставника “Тайму” Володимира Когута, нині його підопічні, загартувавшись у баталіях вищої ліги, перебувають у непоганій формі. Володимир Когут сподівається, що футзалісти продовжуватимуть прогресувати й із кожним матчем демонструватимуть усе цікавішу гру.