Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/04/05

19-та річниця ЧАЕС

Львівська міська організація Конгресу українських націоналістів у день 19-річчя Чорнобильської катастрофи закликає львів’ян стати донорами в пам’ять про жертовність ліквідаторів та помолитися за “чорнобильців”, – повідомив голова секретаріату ЛМО КУН.

Програма заходів до річниці аварії на Чорнобильській АЕС розпочнеться 26 квітня акцією донорства у Львівському центрі переливання крові на вул. Пекарській, 65 (з 9.00 до 12.00).

“Ця акція покликана сприяти усвідомленню того, що в квітні 1986 року багато рятувальників та військових свідомо або з наказу жертвували своїм здоров’ям заради інших. Ми сподіваємося, що наша посильна пожертва врятує чиєсь життя. Така самопожертва, яка не вимагає грошових витрат, а, найперше, сили волі, повинна, на нашу думку, сприяти вихованню в суспільстві почуття жертовності та готовності допомагати. Окрім того, ми сподіваємося, що на наш заклик відгукнуться львів’яни”, – зазначено у повідомленні.

Цього ж дня у Товаристві охорони пам’яток (вул. Коперніка, 44) відкриється фотовиставка, на якій експонуватимуться матеріали, зроблені під час роботи комплексної історико-етнографічної експедиції Міністерства з надзвичайних ситуацій у десятикілометрову зону відчуження. В цих роботах представлено унікальний пласт української культури Полісся, на сьогоднішній день повністю втрачений.

А о 18.00 у храмі Пресвятої Євхаристії відбудеться Богослужіння за здоров’я “чорнобильців” і молебень за померлих. Після молебню біля пам’ятника Т. евченку відбудеться мітинг-реквієм.

Західна інформаційна корпорація

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас