Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
21/04/05

Діти зі Львова занесуть укранський прапор на найвищі вершини Європи

Вчора відбулась презентація проекту дитячо-молодіжної громадської організації „Дитячий альпійський рух України” під назвою „Прапори на найвищих вершинах Європи”. Учасники проекту планують встановити національний прапор України та інші знамена з українською символікою на найвищих гірських вершинах Європи.

Реалізувати цей проект почали ще взимку цього року в Карпатах. На Говерлі було встановлено державний прапор України Цього року реалізують першу частину проекту: мандрівки Карпатами, Кримом, Альпами та Татрами. Заплановано сходження на найвищі вершини цих гірських регіонів, тренування на льодовиках та скелях, організація змагань. Також будуть організовані лекції з альпінізму для учасників акції та екологічні рейди. У кінці року планують виготовити фільм „Прапори на найвищих вершинах Європи” та провести фотовиставку.

Фінансування проекту здійснуюється завдяки спонсорам, частину витрат взяв на себе відділ роботи з молоддю управління культури Львівської міської ради.

Метою проекту є пропагування української культури та символіки у Європі, роблячи акцент на демократичних перетвореннях, що відбулися в нашій державі.

Наймолодший вік учасників акції — 6 років (за дозволом батьків). Львівська обласна організація „Дитячий альпійський рух України” налічує близько 40 членів. Її очолює Оксана Тибінка. Загалом в Україні існують 12 осередків „Дитячого альпійського руху”.

Гал-info

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас