Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
21/04/05

Премія від Луценка

Міські чиновники, які нерідко на дорогах користуються недоторканністю, можуть опинитися під прискіпливим контролем працівників ДАІ.

Як стало відомо з поінформованих джерел, до труднощів держслужбовців спричинився міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який видав таємний наказ.

Згідно із цим документом, кожного даішника преміюватимуть за затримання чиновників, які керують автотранспортом у нетверезому стані. Стимул виконувати наказ є доволі вагомим – 10 тисяч гривень.

“Львівська газета” вирішила з’ясувати, наскільки така сенсаційна інформація відповідає дійсності. Представники відомств, які забезпечують правопорядок, відповідали доволі ухильно, посилаючись на відсутність інформації, але водночас і не заперечували наявності такого наказу. Як повідомили в центрі громадських зв’язків МВС України, коментувати указ вони не можуть, як і підтвердити чи спростувати ці відомості. У прес-службі Департаменту ДАІ МВС України також не володіють інформацією про нього. У Львівському ж обласному управлінні ДАІ повідомили, що не отримували такого наказу.

Натомість депутати Львівської міськради підтримують таку ймовірну ініціативу центру. Водій із 10-річним стажем, депутат міськради Сергій Бащук наголосив, що нововведення поклало б край спекуляції посадою службовців, а також утримувало б від спокуси сідати за кермо, після того як перехилив чарку.

“Усі мають бути рівними перед законом, – наголосив він. – А державні чиновники – група ризику, з боку якої можливі зловживання”. Разом із тим, пан Бащук сказав, що запровадження такої суттєвої винагороди може спричинити зловживання вже з боку самих працівників ДАІ. “Будь-яку справу можна зробити з негативом, – сказав він. – Я не думаю, що будуть суттєві перегини, однак, не провівши аналізу кадрового складу інспекторів, не можна бути впевненим, що такий указ виконають без зловживань. Не маю підстав не довіряти Луценкові, однак якщо цей наказ дійде до рядового даішника, не відомо, чи не буде там якихось зловживань”.

А зловживання ймовірні. Отримавши нагоду заробити 10 тисяч гривень за раз, не відомо, чи інспектори не почнуть полювати на чиновників, які полюбляють випити. Тоді держслужбовцям доведеться винаймати водія, який “не вживає”, або ж користуватися громадським транспортом.

Прикладом останнього може бути Дмитро Пушкарьов, начальник відділу роботи з молоддю Львівської міськради. Попри відсутність власного транспорту, його зацікавив у такій перспективі фінансовий бік. “Не маю машини, – розповів він. – Звісно, я ставлюся до такої можливості позитивно. Однак виникає питання, де взяти кошти на премії правоохоронцям?”

Справді, не відомо, звідки мали б надійти кошти на премії стражам порядку і як їх розподіляти після об’єднання працівників ДАІ та патрульно-постової служби? Усією сумою мали б нагороджувати того, хто тримав жезл, чи її мали б порівну розподілити між усіма учасниками патруля, яких зазвичай троє?

Якщо інформація стосовно указу підтвердиться, державні службовці вже не “відмажуться” від покарання звичайним хабаром чи впливовим посвідченням. Й уникатимуть “контактів” з алкоголем, аби не потрапити в халепу й не дати заробити великі гроші дорожньо-ідейним супротивникам. А працівники ДАІ нарешті отримуватимуть гідну винагороду за роботу просто неба, з якого нерідко ллє дощ чи падає сніг.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас