Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
21/04/05

Львів – з молотка

Продати в приватні руки понад п’ятсот об’єктів комунальної власності – такими є наміри міської влади на цей рік, повідомив на вчорашній прес-конференції начальник управління комунального майна Микола Винничук.

Найближчим часом на розгляд сесії міськради мають винести питання про приватизацію готелю “Незалежність”.

Причому, за словами пана Винничука, за цей готель місто повинно отримати не менш ніж шість мільйонів гривень: такою є ціна, визначена експертами, однак у разі проведення торгів конкурсним способом вона може значно зрости. Проте наразі, за рішенням суду, орендарі мають право викупити приміщення за визначеною експертами ціною. Якщо ж вони цього не зроблять, то через три місяці міськрада має право продати готель на конкурсних умовах.

Інший, не менш ласий шматок львівського комунального майна – готель “Львів” – гіпотетично принесе місту не менше, ніж “Незалежність”, за оцінкою пана Винничука. Наразі ж ситуація є схожою на ту, яка виникла довкола “Незалежності” – орендарі мають право викупити готель. Однак якщо вони не зроблять цього, то управління комунального майна продаватиме приміщення за конкурсом. “Місто повинне мати хороший готель середнього класу в центрі”, – переконаний начальник управління, тому він сподівається, що новий власник зможе довести готель до ладу.

Що ж до Галицького ринку, то він навряд чи скоро потрапить на продаж, адже тривають слухання судових справ. Як жартує пан Винничук, цілком можливо, що міськрада “дійде навіть до Страсбурга”. Забігаючи наперед, він прогнозує, що за Галицький ринок до снаги отримати не менш ніж шість мільйонів.

Тим часом бюджет міста потерпає через тих орендарів, які не виплачують орендної плати, тому недоотримано близько 440 тисяч гривень. За даними пана Винничука, лише минулоріч представники управління взяли участь у 537 судових засіданнях, левову частку судів місто виграло. Втім, переконує він, у мерії сидять не “термінатори, які лише воюють”. І якщо орендар дбає про майно, ремонтує його, то цілком можливо, що міськрада піде з ним на мирову.

Вочевидь, до таких “передовиків” належать і політичні партії, які орендують у міста солідні офіси на пільгових умовах, тож Львів майже нічого за це не отримує. За словами пана Винничука, партійцям запропонували викупити офіси, однак наразі ніхто не зголосився.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас