Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
14/04/05

15 мільйонів у нікуди

“Львівський облавтодор” незаконно витратив понад 15 млн. гривень.

Цей факт виявили працівники управління СБУ у Львівській області, про що повідомив прес-центр цього відомства. В підсумку порушено кримінальну справу, яка передбачає для винуватців доволі грізне покарання – позбавлення волі терміном від семи до дванадцяти років.

Як відомо, “Львівський облавтодор” є структурним підрозділом державної акціонерної компанії “Автомобільні дороги України”. Ще в серпні минулого року її львівське дочірнє підприємство уклало угоду з київською авіакомпанією “ВІТАІР”, згідно з якою остання мала провести аерофотознімальні роботи території Львівської області. Їх оцінили в 15 млн.
400 тис. гривень. За ці кошти київська структура спільно з львівським замовником мала скласти графіки виконання робіт, сформувати та впровадити банки даних топографо-геодезичної та картографічної інформації. Для цього планували використовувати навіть космічні системи.

Згідно з угодою, замовник зобов’язувався повністю передплатити послуги авіапідприємства, що й зробив. Відповідно до наявних документів, через півтора місяця після укладання угоди та перерахування грошей, тобто вже у вересні 2004 року, АТ “ВІТАІР” нібито виконало аерофотознімальні роботи для “Львівського облавтодору” в повному обсязі. До речі, сторони склали відповідний акт про це.

Як встановили співробітники обласного УСБУ, угода між двома підприємствами “була лише прикриттям для перерахування коштів зі Львова в Київ”.

Під час перевірки виконання угоди правоохоронці з’ясували, що АТ “ВІТАІР” передбачених робіт не проводило і “проводити не могло”. Адже замовник аерофотозйомки не отримав жодних дозволів від уповноважених органів України на їх виконання. Працівникам обласного УСБУ відомо, що в повітря не піднімався жоден літак, який могло б використати АТ “ВІТАІР” для проведення такої аерофотозйомки.

Згідно з повідомленням, слідчий відділ УСБУ у Львівській області порушив кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах). Варто зазначити: крім ув’язнення, ця стаття передбачає конфіскацію майна та позбавляє порушника права обіймати певні посади впродовж трьох років.

Наразі не розголошують прізвищ посадовців, які керували цим корупційним процесом. Повідомили, що справу відкрито за фактом і триває слідство.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас