Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
30/05/05

Хто відповість за озера?

Напередодні купального сезону жодна з 15 вже перевірених водойм області не готова приймати відпочивальників. На озерах досі немає рятувальних служб, не впорядковані пляжі. Водночас ті водойми, де купатися категорично заборонено, необгороджені, а таблички, яка про це попереджала б, немає. І так з року в рік.

Ситуацію на озерах області нині вивчає спеціальна обласна комісія. За місяць представники різних відомств мають обстежити інші водні об`єкти, і дати відповідні вказівки їх власникам. ”Проте вже тепер зрозуміло, що обстежити всі 2 тисячі озер та ставків, які є в області, ми фізично не зможемо”, - повідомив член комісії начальник відділу державної інспекції цивільного захисту населення та техногенної безпеки обласного ГУ МНС Михайло Байтала.

Власне, слідкувати за станом водойм в області повинні зовсім не спеціальні обласні комісії, які роблять це раз у рік перед початком сезону, і навіть не ”надзвичайники”. Обстежувати стан водойм і контролювати їх постійно має спеціальний інспектор державної воєнізованої аварійно-рятувальної служби на водних об`єктах, якого на Львівщині немає вже кілька років. Натомість, скажімо, на Хмельниччині таких інспекторів є вісім. Проблемою відповідальності за водні об`єкти переймається обласне управління МНС, яке бере на себе не свої обов`язки вже понад два роки. На три листи-запити про цю проблему, з Києва - жодної відповіді не було.

”Ви розумієте, ми займаємося водними об`єктами вряди-годи. Є ще, правда, рятувально-водолазна служба, яка діє в області вже десять років, але вона ... неакредитована. Чому ”надзвичайники” мають відповідати за якість водних об`єктів, якщо це не наша сфера. І робимо ми це, по суті, не законно”, - каже Михайло Байтала.

Тим часом погода сприяє початку купального сезону, і навряд чи охочі похлюпатися у водичці з`ясовуватимуть, якою є якість озер. Зрештою, думати про це треба було ще взимку.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас