Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/05/05

Іспити на полігоні

В офіційному листі, з яким голова Яворівської райдержадміністрації Ростислав Новоженець звернувся до міністра оборони України Анатолія Гриценка, висловлено прохання переглянути механізм надходження коштів від використання Яворівського полігону. Зокрема, він пропонує 10 % грошей за використання полігону надавати району.

Як зазначив пан Новоженець, досі в бюджет Яворівського району не надходило жодної копійки за те, що 1/5 його території займає полігон, на якому проводять військові навчання, що неабияк впливає на екологічну ситуацію. І наголосив, що наразі взагалі невідомо, куди потрапляють кошти за проведення навчань на Яворівському полігоні.

За словами Ростислава Новоженця, вже був телефонний дзвінок із міністерства, уточнено деякі моменти. Впродовж місяця він очікує офіційної відповіді керівника відомства.

Цікаво також, що вже цього року, як повідомив Костянтин Саділов, старший офіцер прес-служби Міноборони України, згідно з рішенням колегії міністерства, на Яворівському полігоні складатимуть вступні іспити абітурієнти військових ВНЗ.

“Ми вирішили провести там іспити для всіх вступників, аби таким чином зменшити корупцію на місцях і звести до нуля вступ через зв’язки”, – повідомив К. Саділов. І додав, що головнокомандувач Сухопутних військ Збройних сил України, генерал-лейтенант Микола Петрук, який 19-20 травня перебуватиме на Львівщині, щоб перевірити стан складів боєприпасів у Брюховичах і Бродах, наразі опрацьовує питання надання Львівському військовому інституту при НУ “Львівська політехніка” офіційного статусу єдиного в Україні профільного військового закладу для Сухопутних військ.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас