Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/05/05

Петро Олійник вирішив працювати не більше 12 годин на добу...

Прес-конференція голови Львівської облдержадміністрації, присвячена першим ста дням роботи нової команди, викликала неабиякий інтерес серед журналістів: у прес-залі був аншлаг.

Після недавньої хвороби губернатор посвіжішав і почувається, за його словами, значно краще. Свій звіт Петро Олійник розпочав із опису того жалюгідного стану, в якому отримав область після старої влади.

Господарювання старої влади, за його словами, характеризувалося, зокрема, розкраданням майна в особливо великих кількостях, колосальним дефіцитом бюджету, зниженням темпів виробництва. Незважаючи на таку системну кризу, команда Олійника взяла на себе повну відповідальність за політичний і адміністративний стан справ в області. За чотири місяці роботи нової команди приріст обсягів промислового виробництва становить 1,3%. Надходження від митних зборів у квітні зросли на 220% порівняно з минулим роком. “Ситуацію переламано в позитивний бік, - вважає Петро Олійник. – Перед нами важкий шлях, але я і моя команда його все одно пройдемо”. Цьогорічний консолідований бюджет області становить 2,5 мільярда гривень, але нова команда додатково залучила до обласної держскарбниці 500 мільйонів гривень за допомогою різних фінансових програм.

Петро Олійник зупинився окремо на основних “больових точках” області. Це, зокрема, дефіцит м’яса, який наразі становить 16 тисяч тонн до показників минулого року. Петро Олійник має цілком реальну схему насичення ринків області відносно дешевим “соціальним” м’ясом (яловичиною і свининою на кістці). Проблему має вирішити постанова губернатора, яка побачить світ наступного тижня. На кожному ринку (як підрозділ) буде створено торгово-закупівельне підприємство, яке буде гуртом закуповувати яловичину і свинину у товаровиробника, давати націнку не більше 10% і продавати м’ясо за єдиною ціною. “Ми зможемо вийти на 13 гривень за кілограм по яловичині і на 16 гривень по свинині”, - запевнив Петро Олійник.

За словами Петра Олійника, за минулі сто днів він найбільше задоволений переламом ситуації в системі фіскальних органів, виходом з бюджетної кризи, відпрацюванням моделі полісистемного фінансування територій. Врахувавши зрив зі здоров’ям, губернатор надалі вирішив працювати не більше 12 годин на добу. Йому поки що не вдалося кинути курити, але наразі він скоротив кількість викурених за день цигарок до трьох. Петро Олійник й надалі планує працювати на партійній роботі, принаймні до парламентських виборів-2006.

газета ”Високий замок”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас