Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
11/05/05

Глава УГКЦ Блаженнійший Любомир взяв участь у святкуванні 60-річчя закінчення Другої світової війни в Берліні

8 травня у Берліні відбулося святкування 60-річчя закінчення Другої світової війни. У цих урочистостях на запрошення Німецької єпископської конференції взяли участь Глава УГКЦ Блаженнійший Любомир та Преосвященний Владика УГКЦ Петро (Крик), Апостольський Екзарх у Німеччині та країнах Скандинавії, – повідомив прес-секретаріат Глави УГКЦ.

Спочатку в Римо-католицькій катедрі Берліна відбулося екуменічне богослужіння. Відтак, учасники урочистостей поклали квіти до могили невідомого солдата. Насамкінець запрошені гості взяли участь у святковому засіданні Німецького Бундестагу.

“У зв’язку з цим, хочемо пригадати про Звернення Блаженнійшого Любомира (Гузара) до духовенства Києво-Галицької митрополії Української греко-католицької церкви з приводу 60-річчя арешту митрополита Йосифа Сліпого та з нагоди ювілею перемоги над нацизмом, яке було опубліковане 23 березня 2005 року. У цьому документі Предстоятель нашої Церкви підкреслив, що святкування цієї події є вповні оправданим, адже нацистський режим Німеччини становив велику загрозу для всієї Європи, включно з Україною.

Глава УГКЦ, як бачимо у назві документа, об’єднує дві події: 60-річчя арешту митрополита Йосифа Сліпого та інших єпископів і священиків Української греко-католицької церкви (11 квітня 1945 року) та 60-річчя завершення Другої світової війни (9 травня 1945 року). Це поєднання не є штучним, але лучить в одне ті події, між якими можна провести причинно-наслідковий зв’язок. Саме тому у зверненні читаємо: „Ще, по суті, не настав провал нацизму, як вже розпочався наступ на нашу Церкву”, – повідомляє прес-секретаріат УГКЦ.

За словами Блаженнійшого Любомира, „дата, яка повинна бути нагодою для радості, стає для нас нагадуванням про тривалі десятиліття модерної Голготи. Світ, для якого День Перемоги символізує завершення великої тривоги, святкуватиме його дуже урочисто. Ми ж поділятимемо це почуття з глибокою вдячністю людям, які до цієї перемоги спричинилися, і, водночас, згадуватимемо тих, хто переніс тягар духовного гоніння”, – зазначено у повідомленні.

Західна інформаційна корпорація

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас