Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/06/05

Демонстративний Таліпов

Лідер львівських соціалістів, який узявся відстоювати права військовослужбовців, що вимагають від держави належних пенсій, не дочекався завершення вчорашнього засідання, демонстративно покинувши залу Личаківського місцевого суду.

Перше засідання за позовом Є. Таліпова до Личаківського обласного військкомату перенесли через неявку відповідача, а вчора причиною безрезультатного засідання, за словами голови ЛОК СПУ, стала “неадекватна” поведінка головуючої судді Ж. Лакомської.

Зокрема, як розповів Євген Таліпов, суддя грубо вказувала, де йому сидіти, а також вигнала із залу суду представників мас-медіа, закинувши позивачу, мовляв, він зібрав журналістів, аби зробити собі піар на цій справі.

– Я не запрошував нікого з журналістів. Вони самі прийшли, а суддя брутально вигнала їх, порушивши таким чином норми Цивільно-процесуального кодексу. Ще до початку засідання вона сказала, що таких справ, як моя, в неї більш ніж п’ятсот, тому не варто очікувати позитивного рішення. Відтак я просто покинув залу, оскільки не звик, щоб зі мною так по-хамськи розмовляли. Я ж відстоюю не лише свої права, а й права
17 тисяч військовослужбовців, – обурювався пан Таліпов.

Одразу після інциденту в суді він звернувся до голови Апеляційного суду Львівської області В. Государського, котрий пообіцяв втрутитися в цю справу. Євген Таліпов має намір оголосити відвід судді Лакомській, а також звернутися до голови Верховного Суду України з проханням звільнити її з посади судді.

– Така людина не має права працювати суддею. Якщо вона так поводиться зі мною – публічною особою, то можна здогадатися, як ця жінка розмовляє з простими людьми, – зазначив Є. Таліпов.

За його словами, схожі справи в інших містах України завершуються на користь військовослужбовців. Тому він і надалі “боротиметься” за те, щоб отримати 12 тисяч гривень. Саме такої суми Є. Таліпову як полковникові запасу з 1989 року недорахували за останні п’ять років. І якщо він виграє справу й отримає гроші, то обіцяє віддати їх дитячому притулку.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас