Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/06/05

”Подорожні” дійшли до Львова

Львів`яни побачили перший український фільм-переможець престижного Каннського фестивалю. Приємно, що Львів став третім містом в Україні, де показали ”Подорожніх”.

Одразу після фестивалю в Каннах режисер фільму Ігор Стрембіцький презентував свою стрічку в рідному селі Парищі Надвірнянського району, що на Івано-Франківщині. Потім був Київ, а після Києва короткометражний фільм привезли до Львова. Короткометражний фільм спричинив чималий резонанс, а вхід - безкоштовний, тож кінозал був заповнений вщерть.

Ще до початку львівського показу режисер фільму ”Подорожні” Ігор Стрембіцький повідомив, що візит до нашого міста запланував давно: ”Мене запросили ще до від`їзду в Канни. І от я тоді погодився і дуже радий, що мене запросили у Львів.”

Разом з Ігорем приїхала також його дружина та сценарист Наталя Конончук. Саме її активність посприяла тому, що ”Подорожні” потрапили на Каннський кінофестиваль. Наталка поділилась творчими планами кінематографічної пари: ”У нас творчий план - погуляти тут, відпочити. У вас дуже красиве місто, хочеться тут трошки розслабитись ”.

Фестивальне журі, яке очолював славетний автор ”Чорної кішки, білого кота” Емір Кустуріца, відзначило особливу людяність ”Подорожніх”. А її (людяність) Ігор Стрембіцький і Наталя Конончук шукали у притулках для літніх людей та психіатричних лікарнях. Готуючи матеріал для стрічки, режисер пробув не один день у доволі важких для сприйняття місцях. Він прожив не один день поруч із психічно неврівноваженими людьми, допоки не побачив кінематографічного тла, з якого й постала стрічка. Результат вражає. У десять хвилин чорно-білого фільму вдалось увібгати коротку і дуже чітку ідею. Як зазначено в синоптисі, тобто короткому описі сценарію, ”Подорожні” - фільм про дитинство, яке не повертається, про мрії, які не здійснюються, і про те, що божевілля може бути і щастям, і горем.

”Ой люлі-люлі, спатоньки хочу, покладу я голівоньку на білую постілоньку, може, я й засну...

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас