Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/06/05

Мер Буняк має заплатити депутату Кендзьору

Учора Апеляційний суд Львівської області ухвалив залишити в силі рішення суду першої інстанції (Франківського місцевого суду Львова) за позовом народного депутата України Ярослава Кендзьора до мера Львова Любомира Буняка. Отже, міський голова таки має заплатити Ярославу Кендзьору 50 тисяч гривень за завдані моральні збитки і 5 тисяч гривень держмита.

Нагадаємо, що ще 2002 року Любомир Буняк виголосив у сесійній залі такі слова, які він сам, до речі, після того не раз повторював: ”Я нікому в цьому залі не дозволю баламутити депутатів міськради, навіть народним депутатам-спортсменам, колишнім аґентам КДБ”.

Після того Ярослав Кендзьор марно чекав вибачення і минулого року подав позов до суду, вимагаючи відшкодувати йому моральні збитки, завдані міським головою. Оцінив він їх 100 тисячами гривень. Суд зменшив суму наполовину.

Щоправда, Буняк має ще право звертатися до Верховного Суду України. Адже він раніше скаржився на упередженість львівських судів. Однією із причин має бути особистий конфлікт Буняка з головою Апеляційного суду Львівської області Валентином Государським. Мер вважає, що не може судочинством у Львові керувати колишній інструктор обкому КПРС.

У березні цього року міський голова Львова навіть звернувся до Президента України, прем`єр-міністра, голови Верховного Суду, голови РНБО та міністра юстиції з проханням надіслати до Львова комісію для розгляду зловживань у системі судочинства в нашому місті.

Так вже склалося, що мер Буняк часто дозволяє собі ображати людей, а міські чиновники роблять багато речей, які не відповідають чинному законодавству. Тож треба когось зробити винним за програні судові справи.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас