Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/06/05

Місту бракує грошей

П`ятдесят два мільйони гривень недоотримала міська скарбниця за перший квартал цього року, - заявив голова бюджетної комісії Львівської міської ради Володимир Тринька. На його думку, брак грошей може спричинитися до того, що затягнеться фінансування деяких об`єктів, а також він ставить під сумнів виконання програми ”Вода”.

У тому, що в скарбниці недорахувалися понад п`ятдесяти мільйонів гривень, значною мірою винне керівництво земельного управління та управління комунального майна міськради, - вважає депутат, член бюджетної комісії Зеновій Гузар. Адже основна частина заборгованих коштів не надійшла саме від оренди приміщень та продажу землі. Зі Зеновієм Гузаром погоджується і Володимир Тринька.

”Наші управлінці воліють продавати майно замість того, щоб мати стабільний прибуток у вигляді довгострокової оренди”, - каже він. А щодо землі, то її вартість у Львові, за словами голови бюджетної комісії, давно уже перевищила ринкову. Отож він пропонує знизити вартість землі і цим збільшити попит на неї.

”Розміри міського бюджету є цілком реальними, просто земельному управлінню та управлінню комунального майна потрібно нормально працювати щодо його наповнення”, - заявив у коментарі Зеновій Гузар. Управлінці з мерії натомість виявилися неготовими коментувати ситуацію щодо недопоступлення коштів у бюджет.

Ця своєрідна бюджетна криза місцевого значення може мати досить сумні наслідки для міста, - вважає Гузар. Якщо не надійде достатньо грошей у спецфонд, не ремонтуватимуть дахів, котелень, будинків. А отже, не відомо, як місто переживе зиму. ”Надходження до бюджету, звичайно, вирівняються, покращення становища можна буде побачити уже за підсумками трьох кварталів. Однак проблема в тому, що ремонтні роботи потрібно виконувати влітку, тобто зараз, а грошей на це немає”, - каже він.

Гузар також наголосив, що питання недофінансування депутати із земельної комісії не раз пробували порушувати на сесії, однак, за словами пана Гузара, у міського голови, мабуть, є важливіші справи, аніж наповнення бюджету. Замість дбати про це він скаржиться на суди. Мовляв, арешт рахунків і майна міської ради є головною причиною браку грошей.

Що ж до об`єктів, ремонт яких планують завершити до святкування 750-річного ювілею міста, то проблем з їх ремонтом не виникатиме. Принаймні, як стверджує Володимир Тринька, заплановані 50 мільйонів на ремонт з Києва надійдуть. А тому є надія, що вулицю Городоцьку, а також будинки і комунікації центральної частини міста таки відремонтують.

Що ж думають стосовно недопоступлень коштів у міський бюджет у міськвиконкомі, на жаль, з`ясувати не вдалося. Заступник міського голови з фінансових питань Любов Максимович повідомила нам, що нічого про цифру 52 мільйони не знає, а тому не може коментувати заяви пан Триньки.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас