Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/12/08

Пластуни привезли Вифлиємський вогонь миру в Україну

18 грудня, на митному переході «Рава-Руська» пластуни Львова вже вдесяте отримали від польських скаутів-харцерів Вифлеємський Вогонь миру. Тепер символ віри і надії, запалений у Вифлиємі – місті народження Ісуса Христа, запалає у кожній українській домівці. Вогонь вже пройшов від Вифлиєму шлях з рук у руки через Австрію, Словаччину та Польщу, а тепер скаутську естафету, за допомоги пластунів, перейняла Україна. Про це повідомили у Національній скаутській організації України «Пласт».

Представники найвищого керівництва ZHP (Союзу Польських Харцерів) передали Вогонь керівникам «Пласту» в Україні. Після того, стоячи разом у традиційному скаутському колі, пластуни та харцери співатили різдвяні пісні, у тому числі пісні-символи Вифлиємського Вогню, а також обмінялися привітаннями та дарунками.

Того ж дня Вогонь привезено до Львова та передано на зберігання у головні собори Церков, що благословили акцію – Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, Української Автокефальної Православної Церкви та Римо-католицької Церкви.

Як і минулого року, Вогонь з кордону буде доставлений до Львова велосипедистами. Після цього вони попрямують до Києва, де 21 грудня на Софіївській площі відбудеться передача вогню громаді Києва, а також керівникам пластових осередків Півдня, Центру та Сходу України. Окрім того, 21 грудня Вифлеємський Вогонь запалає на Говерлі, куди його також доставлять пластуни.

Парафіянам усіх львівських церков пластуни передадуть Вогонь 4 січня. Цього ж дня пластуни розноситимуть його по лікарнях, сиротинцях, будинках пристарілих, щоб у Різдвяний вечір у серці кожного спалахнула іскра любові та надії. Також Вогонь запалає у кабінеті мера Львова та кабінетах інших посадовців міської та обласної ради.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас