Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/12/08

версiя для друку версiя для друку Львівська міськрада затвердила компромісну схему розміщення МАФів

Львівська міськрада прийняли ухвалу «Про затвердження перспективної схеми розміщення МАФів як частини програми комплексного благоустрою території міста та правил розміщення МАФів для здійснення підприємницької діяльності у місті Львові», яка передбачає подовження терміну оренди на 5 років для МАФів.

Під час розгляду цього питання з’ясувалось, що депутатам роздали старий проект ухвали, а не той, який був опрацьований в комісіях, зі змінами. Це був компромісний варіант схеми, погоджений з підприємцями.

Це викликало обурення в депутатському корпусі, особливо у представників комісії архітектури, які назвали це фальсифікацією.

Однак депутати прийняли таки проект ухвали, який пройшов через комісії.

Власники МАФів схвалили це рішення і розійшлися.

Нагадаємо, що до прийняття цієї ухвали договори оренди між міською радою та підприємцями були дійсними до 31 грудня 2008 року.

Як повідомляло агентство, 27 грудня 2007 року депутати Львівської міської ради затвердила правила розміщення малих архітектурних форм (МАФ) у Львові, які передбачали продовження тимчасових договорів оренди до кінця 2008 року.

Presstime

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас