Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/12/08

Львівські борці з корупцією Мацех та Дяків поінформували СБУ у Києві про те, що коється у Львові

Представники львівської оперативної робочої групи з питань протидії корупції, координатори ГФЛ Олег Мацех та Теодор Дяків взяли участь у Києві у засіданні робочої групи з протидії корупції при СБУ. Про це, 18 грудня, у коментарі повідомив Олег Мацех.

Як розповів Мацех, сьогодні у Києві у приміщенні СБУ відбулося робоче засідання Міжвідомчої робочої групи з питань протидії корупції «Проблемні питання протидії корупції: роль неурядових українських та міжнародних організацій». Участь у засіданні взяли заступник голови СБУ начальник Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Тиберій Дурдинець, виступили президент асоціації правників, голови спілок юристів, адвокатів України.

Також виступили представники ГФ Львова.

Зокрема, Мацех та Дяків поінформували заступника голови СБУ про те, що представники львівської міліції ігнорують наради оперативної робочої групи з питань протидії корупції. Зокрема, це начальник відділу управління ДСБЕЗ Василь Телиця, начальник УБОЗу, заступник прокурора у Львівській області Володимир Гураль.

Учасники засідання обговорили механізми співпраці з центральною міжвідомчою робочою групою з питань протидії корупції, співголовами якої є голова СБУ Наливайченко та Генпрокурор Медведько.

«Ми повідомили про всі питання, які розглядала наша робоча група: про незаконні вимоги міліції при реєстрації у паспортних столах довідок про судимість, щодо сплати податку на рекламу на вивіски, про ситуацію у парку «Знесіння», про незаконні перевірки підприємців, про знесення пам’ятки архітектури – будинку Ярославенка, щодо законності перевірки обласною прокуратурою літературної агенції «Піраміда», – наголосив Мацех.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас