Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/11/08

Семенюк радить працівникам «ЛАЗу» судитися за невиплату заробітної плати. І обіцяє свою участь

«Я пропонувала іти в суд працівникам підприємства за невиплату зарплати», – про це сьогодні, 28 листопада, під час прес-конференції у Львові повідомила голова Фонду держмайна України Валентина Семенюк-Самсоненко.

«Якщо 1, 5 тисячі працівників подадуть в суд, то, думаю, у Чуркіних вистачить грошей розрахуватися», – сказала Семенюк-Самсоненко.

«Я теж згідна йти в суд. Але треба йти як акціонеру із залученням ФДМУ. Бо ФДМУ, коли зняв з контролю інвестиційне зобов’язання, він вже не може йти в суд. Це може зробити акціонер або податкова інспекція (якщо є борги з податків), можна залучити нас, і ми як фахівці зможемо виграти суд», – заявила вона.

Голова ФДМУ пояснила, що ЛАЗ вже не має інвестиційних зобов’язань перед державою.

«Вся приватизація з 2000 року проходила під смішні інвестиційні зобов’язання (6-8 місяців, окремі – до 5 років). Коли відбувалася приватизація Львівського автобусного заводу, виписали інвестиційні зобов’язання таким чином: як спитаєш, так і даси відповідь. Виписали такі інвестиційні зобов’язання, що і спитати не можна, і якщо ти подав у суд, то ти його все одно програєш. Були виписані неконкретні пропозиції, не було соціальних гарантій. На сьогодні на автобусний завод ще до мого приходу були зняті інвестиційні зобов’язання», – розповіла вона.

Голова ФДМУ розповіла, як вдалося повернути в державну власність Чорноморський суднобудівний завод, власниками якого теж були росіяни Чуркіни.

«Чорноморський суднобудівний завод за 3,5 роки повернутий і вже знаходиться в руках іншого інвестора, борги з заробітної плати та пенсії вже почали повертати. Найголовніше, що Чуркіни вже не є власниками заводу. Тоді в суд ішла ОДА, облрада, міська рада, ФДМУ та профспілки. Я особисто стояла на засіданні суду, коли приймалося відповідне рішення на користь держави. За таких обставин суддя не може прийняти неправомірне рішення», – додала вона.


Довідка

Заборгованість із заробітної плати на ЛАЗі від квітня цього року становить близько 6 млн грн.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас