Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/11/08

На Львівщині збанкрутовало 8 підприємств

У Львівській області через економічну кризу вже збанкрутувало 8 підприємств. Найближчим часом банкротів може стати ще більше. Наразі найгіршою є ситуація на вугільних підприємствах Львівщини.

Це тому, що банкам заборонили видавати кредити. А ще часто до зубіжіння заводи доводять самі безгосподарні керівники, - нарікає чільник області Микола Кміть: «Не може бути так, що підприємства, які сьогодні стали банкрутами, довгий час не відновлюють свою платоспроможність. І ми побачили великі пробіли у тих питаннях, які потрібно змінювати на законодавчому полі».

Відновити виробництво на підприємсвах-банкоротах можливо. Але для цього спочатку потрібно змінити закони – запевняє Голова Фонду Держмайна Валентина Семнюк-Самсоненко. Адже через недосконалість законодавства інколи підприємства спеціально доводять до банрутства, аби дешево їх купити: «Якщо вже 5 років не можна вивести підприємство з кризи, то треба починати із заміни директора, потімвже дивитися, може, якась комплексна программа. Ну не може так бути, що воно планово стабільно збиткове».

Самі ж чиновиники визнають – якщо економічну кризу не зупинити, то незабаром слід готуватися до того, що на Львівщині почнуть закриватися навіть підприємства з іноземними інвестиціями. Не кажучи вже про державні.

Додамо, що ситуцію на підприємствах Львівщини спільно моніторити тепер будуть чиновники обласної ради та Фонду держмайна.

Радіоман

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас