Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
01/06/05

Водойми не готові до купання

“Станом на 10 травня cанітарно-епідеміологічна служба Львівської області видала лише чотири дозволи на експлуатацію водних об’єктів у купальний сезон 2005 року”, – про це повідомив Микола Урбанович, заступник головного державного санітарного лікаря Львівської області із санітарних питань.

І уточнив, що до таких водойм належать база відпочинку “Бухта вікінгів” у Пустомитівському районі, Винниківське озеро ТзОВ “Краківський ринок”, озеро “Колиба” в смт Брюховичі й озеро санаторію “Пролісок” у місті Моршин.

Інші місця, за його словами, не готові до безпечної експлуатації, тому не отримали дозволу санепідслужби. Так, ще в попередні роки головні державні санітарні лікарі схвалили постанови про заборону купання у водоймах Глинна Наварія в Пустомитівському районі, на річці Вижниця в м. Трускавець, водоймах Байкал і Барвінок у м. Золочів, Тростянець у Миколаївському районі, річці Західний Буг у межах міста Червоноград, а також у водосховищі в селі Гамаліївка Кам’янсько-Бузького району.

Особливо пан Урбанович застеріг від купання в озері Глинна Наварія, яке фактично є технічною водоймою Львівської ТЕЦ-1. Не повинні використовувати для купання також озеро Ясинецького кар’єроуправління та річку Західний Буг, оскільки вода в них за своєю якістю не відповідає ні санітарно-клінічним, ні мікробіологічним показникам.

Стосовно готовності для роботи в літній сезон баз відпочинку, то Микола Урбанович зазначив, що не пристосовані для цього заклади на території Яворівського району, зокрема: “Доробок”, “Тишина”, “Керамік”, “Львівприлад”, “Лісова казка”.

“Купаються в ставках для рибогосподарського призначення, декоративних, придорожніх водоймах, у рекреаційних зонах і водоймах, які не перебувають під наглядом територіальних санепідемслужб. А це може мати негативні наслідки для здоров’я населення”, – зазначив заступник головного державного санітарного лікаря Львівської області із санітарних питань.

Тривожно й те, що не найкращої якості і джерельна вода у відпочинкових зонах Львова. Згідно з результатами проведених досліджень, за мікробіологічними показниками не відповідають санітарним вимогам джерела Залізні Води на вул. Мушака, у Стрийському парку, Високий замок і джерело № 2 Криничка в парку Погулянка. Санітарна епідеміологічна служба Львівської області заборонила використовувати воду з цих джерел для пиття, про що попереджають написи на встановлених поблизу табличках. Для пиття придатна тільки вода з природних джерел у смт Брюховичі на вул. Львівській, 2, та при в’їзді в місто Винники в районі озера.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас