Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
03/11/08

Тарифи на тепло у Львові переглядатимуть щомісяця з огляду на економічну кризу та коливання курсу долара - директор «Львівтеплоенерго»

Тарифи на теплопостачання у Львові будуть переглядатися щомісяця з огляду на економічну кризу та коливання курсу долара.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу щодо початку опалювального сезону директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Богдан Кіт.

За його словами, до кінця місяця тарифи на газ можуть зрости на 10 %.

За словами Богдана Кота, заборгованість за газ у розмірі 85,083 млн. грн. «Львівтеплоенерго» повністю погасило, що дало змогу укласти 3 угоди з ДК «Газ України» для отримання лімітів газу.

З 1 листопада тепло отримують всі бюджетні установи (школи, садочки) та будинки, які мають стовідсоткову проплату.

«Щодо будинків, які мають заборгованість перед «Львівтеплоенерго», мені не хотілося б, щоб вони отримували тепло», – відзначив Богдан Кіт.

Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» пояснив, що інженерні споруди не дозволяють відключати від теплопостачання окремі помешкання. Тому, за його словами, відсутність тепла у будинках має стимулювати ЖКП та мешканців розрахуватися з боргами.

Із 582 будинків Сихівського району, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго», стовідсотково розрахувалися з боргами 17 будинків, із 341 будинку Франківського району – 32, із 90 будинків Галицького району – 16, із 313 будинків Шевченківського району – 16.

Щодо Шевченківського району, Богдан Кіт також розказав, що зібрані ЖКП кошти на погашення боргу у розмірі 1,9 млн. грн. на рахунок «Львівтеплоенерго» так і не потрапили.

Богдан Кіт повідомив, що серед інших споживачів тепла (комунальні підприємства, відомства, житлові кооперативи), заборгованість перед „Львівтеплоенерго” досягає 65 млн гривень.

«Але однозначно людей ніхто морозити не буде. Тепло буде подане всім», – повідомив наприкінці брифінгу Богдан Кіт.

ЛКП «Залізничнетеплоенерго» ще не отримало необхідних лімітів газу, проте тепло подається до всіх бюджетних установ. Без тепла залишаються понад 500 житлових будинків.

«Залізничнетеплоенерго» має зараз понад 2 млн. грн. боргів. Найближчими днями підприємство отримає необхідні ліміти газу.

PRESSTIME.COM.UA

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас