Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
22/09/08

Підписання контракту між ЄБРР та «Миколаївцементом» відтягується через нестабільну економічну та політичну ситуацію

Підписання контракту між Європейським банком реконструкції та розвитку та «Миколаївцементом» щодо фінансування будівництва нового заводу відтягується через нестабільну економічну ситуацію у світі.

Про це у коментарі Presstime повідомив радник банку у питаннях зв’язків з громадськістю Антон Усов.

Економічні показники у світі, а також політична ситуація в Україні заставляє інвесторів обережніше вкладати кошти.

«Ситуація на ринках сьогодні непроста. Макроекономіка не найкраща. Це навіть не назвеш бар’єром, тут стоїть питання стратегічного планування, тобто наскільки компанії взагалі хочуть виходити і купувати щось на ринках. А в Україні, враховуючи ще і політичну нестабільність, діяльність на ринку є ризикованою, тому інвестори більш зважено підходять до таких речей. Звідси і вся затримка» — пояснив Антон Усов.

Однак представник банку зазначив, що угоду між ЄБРР та «Миколацівцементом» підпишуть.

«У нас немає кардинальних змін у планах. Цей проект запланований на поточний рік, просто процес забирає більше часу. Є надія, що угоду підпишуть ще в цьому році» — додав Антон Усов.

Як повідомляло агентство, підписання контракту між Європейським банком реконструкції та розвитку і «Миколаївцементом» щодо фінансування будівництва нового заводу, через технічні причини, було перенесено на осінь. Опрацьовувалися юридичні та документальні питання.

Нагадаємо, що підписання контракту між ЄБРР та «Миколаївцементом» щодо будівництва заводу з виробництва цементу сухим, енергоощадним способом планувалося на кінець травня. Тоді Антон Усов повідомив, що після підписання контракту будуть відомі усі деталі проекту.

«Точну дату сказати важко, оскільки є технічні моменти по проекту, котрі займають більше часу. Але це буде велика інвестиція», - пояснив радник банку зі зв’язків з громадськістю.

Нагадаємо, що Європейський банк реконструкції та розвитку планує інвестувати в капітал ВАТ «Миколаївцемент», для реалізації проекту по будівництву заводу з виготовлення цементу сухим, енергоощадним способом. Завод буде збудовано недалеко від вже існуючого цементного заводу «Миколаївцемент».

„Миколаївцемент” створений 1950 року. За даними концерну „Укрцемент”, входить до п'ятірки найбільших в Україні виробників цементу, і займає 10,7% національного ринку. Проектна потужність — понад 3 млн. тонн цементу в рік.

Понад 99% акцій «Миколаївцемент» володіє французька компанія Lafarge.

PRESSTIME.COM.UA

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас