Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
22/09/08

Голова Львівської ОДА Кміть проігнорував думку громадських організацій у питанні звільнення та призначення своїх заступників

Ряд громадських організацій Львівщини висловлюють стурбованість кадровою політикою та деякими новими призначеннями голови Львівської ОДА. Про це повідомив голова ГЦ ВГО «Наша Україна» Юрій Антоняк.

«Ми стурбовані тим, що в своїй кадровій політиці голова Львівської ОДА абсолютно проігнорував консолідовану позицію громадських організацій. Адже перед ймовірними кадровими змінами з ним зустрічались лідери ГО, і наскільки вони нам повідомляли, Кміть обіцяв, що його кадрова політика буде виваженою, навіть прозвучало таке слово - «фонова», і думка громадськості обов'язково буде обов'язково врахована. Натомість був звільнений Ярослав Пітко, який був нашим спільним представником в органах державної влади, зокрема, ветеранські організації багато плідно з ним співпрацювали і саме вони ходили на ці зустріч і на ті аудієнції. Думаю, що це питання незабаром ми обговоримо на засіданнях Громадської альтернативи», - розповів Юрій Антоняк.

До того ж громадськість має серйозні зауваги до кадрових призначень, які відбулися, зокрема, як зазначив Антоняк, «нас здивувало призначення на посаду заступника голови Львівської ОДА Ярослава Кашуби».

«Цього чоловіка спільними зусиллями, зокрема, також і за нашими поданнями, вдалося усунути з посади начальника управління сім'ї і молоді, це було після помаранчевої революції. Його політична позиція ніколи не була близькою до наших уявлень про те, як має будуватися українська влада і на яких засадах вона має стояти. Тому ми не розуміємо цього повернення в політику», - зазначив Антоняк.

Що стосується решти призначень, то громадськість немає наразі консолідованої думки.

«Ми з цього приводу консолідованої думки не маємо. Але ми будемо розглядати ці питання на наших засіданнях, будемо приймати відповідні рішення щодо формату співпраці з новим головою ОДА та його новою командою», - повідомив Антоняк.

18 вересня у Львові відбувся Форм громадськості Львівщини. Участь в ньому взяли Просвіта, Товариство політичних в'язнів та репресованих, Братство ОУН-УПА, Спилка політв'язнів, Ліга українських жінок, Союз Українок, Центр Національного відродження ім. Степана Бандери, Українська справа та ін. організації, всього близько 500 учасників. Розглядалося питання політичної ситуації в Україні і подальшої діяльності громадських організацій.

Учасники форуму прийняли резолюцію, в якій констатується, що політична ситуація в Україні містить всі ознаки антиконституційного і антидержавного перевороту з практичною ліквідацією інституту президентської влади і це тягне за собою загрозу національної безпеці і територіальної цілісності України. Зокрема, громадськість вбачає загрозу в утворенні коаліції БЮТ з антиукраїнськими силами - Партією регіонів і КПУ і, відповідно, у зміні вектору розвитку держави з проєвропейського на проросійський. Учасники форуму закликали політичні сили, представлені у ВРУ, в першу чергу НУНС і БЮТ, відродити демократичну коаліцію на базі трьох принципів: 1. Відміна антипрезидентських законів, прийнятих в змові з ПР. 2. Висловлення підтримки народові Грузії в його боротьбі проти російської агресії 3. Підтвердження європейського і євроатлантичного вектору розвитку України. Учасники форуму також закликали всі пропрезидентські сили об'єднатися в блок підтримки президента Ющенка і створити єдину українську політичну силу.

У виступах на Форумі звучала критика кадрової політики голови ОДА Миколи Кметя.

PRESSTIME.COM.UA

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас