Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
16/07/05

Купатися чи не купатися...

Улітку 2005 року без шкоди для власного здоров`я львів`яни можуть купатися лише в семи озерах, розташованих поблизу Львова. Такою інформацією поділився лікар відділу санітарної гігієни Дмитро Курівчак.

Санітарний стан інших озер, за його словами, на жаль, невтішний і свідчить про неповагу людей до природи. Охочих купатися багато, а от тих, хто би взявся за прибирання, немає, отож доводиться закривати деякі з них.

Як повідомив Дмитро Володимирович, найкращий стан озер у ТзОВ ”Карпатський Водограй”, ПП ”Озерний Край” (Пустомитівський район) - їхні водойми в прекрасному стані, крім того, там забезпечено всі умови для відпочинку, зокрема кабінки для переодягання, туалети (та системи їх очищення), душові кабінки, павільйони для реалізації продуктів харчування. Також у Пустомитівському районі хороші умови створено на озерах ”Львівська Швейцарія” та ”Бухта Вікінгів”, хоча відпочинок тут є недешевим.

У належному стані озера на базі відпочинку заводу ”Електрон”, у Брюховичах та Винниках.

Натомість такі водойми, як Ясниський кар`єр та Глинна Наварія не надаються для відпочинку, оскільки води в них - технічні. Купатися тут строго заборонено.

Популярним серед мешканців нашого міста є Яворівський національний парк, до якого треба 30 хв. їхати зі Львова маршруткою та годину йти пішки лісом. Тут, окрім чистого озера, в якому можна купатися, також є Чорне озеро з лікувальним торфом, база лісотеху, на якій можна заночувати, і мальовничий парк.

Ще одним гарним місцем відпочинку для львів`ян є парк Знесіння. Він, до речі, дуже близько від центру міста. У водоймі цього парку хоч і заборонено купатися, але відпочити на її берегах можна гарно.

Варто згадати також про далеке (приблизно 50 км від Львова), але гарне озеро Байкал поблизу Миколаєва (станція Задорожне).

А загалом улітку головне, щоб погода була гарна, а озеро саме знайдеться. От тільки перед тим, як купатися в ньому, варто поцікавитися, чи не пошкодить це вашому здоров`ю.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас