Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
11/07/05

Львівський “Мельниченко”

Львівський “касетний скандал” набирає обертів, а прізвище легендарного майора вже стало загальною назвою. Усі зацікавлені сторони після тижневого затишшя розпочали активно коментувати зміст плівок, оприлюднених гендиректором ФК “Карпати” Богданом Федоришиним.


Прес-служба ЛОДА оприлюднила заяву, в якій відкинуто будь-яку причетність до корупційних дій чільників виконавчої влади області. Попри це, обладміністрація звертається до обласних прокуратури, УСБУ й УМВС із проханням перевірити достовірність інформації, дослідити правові підстави й обставини запису розмов, а також встановити осіб, голоси яких зафіксовано на аудіоносій.

Дещо раніше стосовно записів висловився і керівник обласного УМВС Богдан Шкарада. На його думку, заяви та докази Федоришина є недостатніми та безпідставними для порушення кримінальної справи. “Це не конкретна інформація, й таку інформацію можна знайти на кожному кроці, на вулиці”, – зазначив він.

Нагадаємо, що позаминулого тижня пан Федоришин
оприлюднив записи з розмовами, в яких ішлося про хабарі, а серед імен, що їх називали невідомі співрозмовники, фігурувало чимало прізвищ керівників органів влади та відомств Львівщини, а також імена опальних керівників обласних ДПА й УСБУ.

Богдан Федоришин акцентує увагу на змові між керівником облуправління МВСУ та головою облдержадміністрації. Як він заявив у п’ятницю під час прес-конференції, Петро Олійник і Богдан Шкарада “домовилися прикривати один одного, роблячи свої справи”. На його думку, така ситуація пов’язана з кримінальними справами, де фігурував чільник виконавчої влади області. “Довести справу Олійника до кінця для мене є справою честі”, – наголосив він.

Водночас пан Федоришин зауважив, що позитивно ставиться до заяви прес-служби ЛОДА. “Звісно, я дам записи, – повідомив він “Львівську газету”. – Я радий, що така заява є”. Стосовно решти записів, то вони, якщо є, у своїх власників. Оприлюднення їх, разом з іменами тих, хто записував, за словами Богдана Федоришина, – справа часу.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас