Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/07/05

· У Львові стартував престижний турнір зі стрільби з лука пам’яті Богдана Кокота

8 липня у Львові стартував престижний турнір зі стрільби з лука пам’яті Богдана Кокота, - повідомила Західну інформаційну корпорацію головний секретар турніру Любов Чала.

У змаганнях не візьмуть участі всі найсильніші лучники України Зокрема, в турнірі не братиме участі бронзовий призер Олімпіади в Афінах Дмитро Грачов. За словами Любові Чалої, Грачов зовсім нещодавно виграв Універсіаду України, перемігши у фіналі Олександра Сердюка. Незабаром він у складі збірної України візьме участь у Всесвітній Універсіаді.

Проте багато сильних лучників таки візьмуть участь у цих змаганнях, адже за 10 днів стартує чемпіонат України з цього виду спорту. Вони розглядають турнір пам’яті Богдана Кокота як етап підготовки до цих змагань. Зокрема, стартуватиме на турнірі учасниця Олімпіади в Афінах львів’янка Катерина Палеха. Дмитро Грачов, за словами секретаря турніру, готуватиметься до чемпіонату України за індивідуальною програмою.

Загалом на турнірі візьме участь 176 лучників – 98 чоловіків та 78 жінок, котрі представлятимуть 5 регіонів України: Чернівці, Суми, Рівне, Київ та Львів. Львів представлений на змаганнях командами „Електрон”, „Динамо”, СКА, „Олімпія” та „Колос”.

Сьогодні та завтра відбудуться кваліфікаційні стрільби в індивідуальній програмі. 10 липня за олімпійською системою визначаться переможці у чоловіків та жінок, 11 липня пройдуть фінали командних змагань.

Оскільки ці змагання включені в спортивний календар України, то лучники матимуть змогу виконати нормативи „кандидата в майстри спорту”, „майстра спорту” та „майстра спорту міжнародного класу”.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас