Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/08/08

З 20 серпня ДАІ розпочне рейд «Увага! Діти - на дорозі!»

З 20 серпня у цілій Україні розпочнеться рейд «Увага! Діти - на дорозі!». Мета такої акції – докласти максимум зусиль, аби звести до мінімуму тривожну статистику дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх. Адже з початку року на дорогах Львівщини сталося 109 ДТП за участі неповнолітніх, під час яких 15 дітей загинуло та 176 травмовано. Про це ЗІК сьогодні, 18 серпня, повідомила прес-служба упраління ДАІ Львівської області.

Причини цих дорожньо-транспортних пригод різні – це й незнання чи ігнорування дітьми елементарних правил дорожнього руху, недогляд дорослих, неувага водіїв.

Це постійна акція ДАІ. До 1 вересня буде обстежено всі прилеглі до навчальних закладів території з метою усунення недоліків в організації руху на них (нанесення дорожньої розмітки “ШКОЛА”, відновлення дорожніх знаків 1.33 “Діти” і т.д.), на серпневих педагогічних нарадах та семінарах за участю працівників ДАІ обговорюватимуться заходи щодо запобігання загибелі й травмування дітей, поліпшення засвоєння учнями норм безпечної поведінки на дорогах.

У першій декаді вересня буде проведено єдині уроки з Правил дорожнього руху. Школам та дошкільним закладам надаватиметься допомога в оновленні та обладнанні автомайданчиків, куточків безпеки руху. Продовжиться проведення конкурсів та виставок дитячих малюнків з безпеки дорожнього руху, виступи агітбригад загонів юних інспекторів руху (ЮІР). Інспектори ДАІ та юні інспектори руху чергуватимуть на територіях прилеглих до навчальних закладів.

Крім того в МДЦ «Артек» буде проходити ХХХІІ Всеукраїнський зліт юних інспекторів у якому візьме участь загін ЮІР ЗСШ №42 м.Львова.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас