Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/08/08

На місці майбутнього стадіону до «Євро-2012» у Львові самотній вагончик для робітників

15 серпня - день офіційного початку будівництва стадіону у Львові на вул. Стрийській – вул. Кільцевій до «Євро-2012». «Альпіна» чемно вивезла на поле один старенький бульдозер, трактор-косарку та кілька робітників. І робота закипіла… Про це ЗІК повідомив з місця будівництва.

Ділянка, на якій, як обіцяють мер Садовий з командою, менше, ніж за два роки з’явиться стадіон, на місце активних будівельних робіт не схожа. Перше, що вдалося побачити здалеку – бульдозер, який знімає родючий шар ґрунту (товщиною у 30-50 см) з частини території, відведеної під стадіон. Пан Мирон, водій бульдозера, був дуже заклопотаний. Оскільки кореспондент ЗІКу прибув на «місце подій» о 16.45, а вже о 17.00 у робітника закінчується робочий день, довелося брати коментар у пана Мирона прямо у кабіні бульдозера під шум двигуна. Чоловік розповів, що працює на ділянці з середи, найняла його компанія «Альпіна». Скаржиться, що спека жахлива, машина нагрівається і працювати у ній просто неможливо. Спрогнозувати, скільки днів йому доведеться знімати родючий грунт з 25 га землі, він не береться.

Далі, в метрах 100 від бульдозера, ще з 7.00 працює трактор-косарка. Як розповів його водій пан Андрій, за день вже скосив 10 га трави. «Я сьогодні вже тричі мив трактор, в ньому стільки пилюки, що просто немає чим дихати. Але, думаю, завтра вже закінчу костити усю ділянку», – зізнався чоловік.

Ще за метрів 200-300 від трактора-косарки 7-8 «альпінівських» робітників облаштували близько 100 метрів огорожі. Кажуть, за кілька днів обгородять весь майданчик. Що робитимуть далі – не знають. А ще – з цікавістю питають журналістів, чи справді у Львові збудують стадіон і що з ним місто потім буде робити.

Також на полі встановили… один вагончик для робітників.

Це все, що кореспондентові ЗІКу вдалося побачити на ділянці під стадіон. Дивує, що хоч роботи вже розпочалися, біля ділянки не встановлено ні паспорту об’єкта, ні іншого інформаційного знаку… Та чи й є що встановлювати, адже проекту майбутнього стадіону досі ніхто не бачив?

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас