Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/07/05

Вісім тисяч ”пішли в народ”

Допомогу для новонароджених у Львівській області вже виплачують.

За станом на 1 липня, першу частину восьмитисячної виплати (3 тис. 384 грн) вже одержали 277 молодих батьків. Про це повідомила заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту області Оксана Яковець. Загалом на Львівщині було призначено 481 допомогу, і решта тих, хто не одержав грошей, отримає їх найближчим часом.

Цікаво, що найбільше заяв на оформлення одноразової матеріальної допомоги у разі народження дитини надходить не зі Львова, а з районів - звідти надіслали 394 пакети документів. Зі Львова - лише 87. Оксана Яковець пояснює це тим, що у провінції дітей народжують традиційно більше, ніж у містах.

А в Україні, як нещодавно заявив міністр праці та соціального захисту В`ячеслав Кириленко, виплати допомоги для новонароджених також тривають на повну потужність - уже розпочали її виплачувати понад 41 тисячі сімей. Утім, згадуючи побоювання скептиків щодо ”заробітку” на власних дітях, актуальним стає впровадження посади соціального інспектора чи контролера, який би виявляв факти нецільового використання наданих державою грошей. Такі інспектори, за словами міністра Кириленка, вже працюють. За три місяці існування допомоги вони зупинили виплати у зв`язку з нецільовим використанням коштів лише двом молодим жінкам - у контексті 41 тисячі ця цифра лише тішить.

Щодо Львівщини зокрема, то, окрім соціальних інспекторів, Головне управління праці та соціального захисту має намір утворити при кожній райдержадміністрації комісії.

”З надходженням грошей для виплат також проблем немає, - зазначила Оксана Яковець. - Не було і збоїв у роботі соціальних служб через ці виплати. Поки люди оформляли довідки, ми тим часом відпрацювали механізми, за якими без проблем призначаємо допомогу”.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас