Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/07/08

Міноборони не віддасть свої землі Димінському

"Землі в Брюховичах належать Міністерству оборони України, це не компетенція ЗахОК чи місцевих органів самоврядування комусь їх передавати. Всі рішення приймає міністерство", - зазначив у коментарі, 25 липня, керівник прес-центру ЗахОК Олександр Поронюк.

"На цих землях розташовано (і, я думаю, пан Димінський про це знає) 9 200 тонн вибухонебезпечних боєприпасів. Їх вивезення - це робота не одного місяця, в одному вагоні можна вивезти 60 тонн", - додав він.


Довiдка

Почесний президент ФК "Карпати" Петро Димінський готовий повністю профінансувати будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові та інфраструктури навколо нього. Взамін він хоче землю в Брюховичах (120-140 га, що є під складами боєприпасів, та базу обленерго і заводу "ЛОРТА"), на горі Тростян (колишня олімпійська база "Динамо"-Славськ), а також готелі "Львів" і "Жорж", спортивну базу "Спартак" та кілька ринків. Про це Петро Димінський заявив 24 липня під час прес-конференції у Львові.

На думку Петра Димінського, місцева влада мала в увійти у ТОВ "Народна команда "Карпати" зазначеними вище об’єктами, а сам він натомість профінансує усі роботи щодо стадіону до Євро-2012 та увійде у зазначене ТзОВ командою "Карпати". Вже до кінця цього року Петро Димінський готовий вкласти 15 мільйонів євро у початок робіт з будівництва стадіону. Щоправда, у скільки Петро Димінський оцінює нині ФК "Карпати", він не відповів, мотивувавши це тим, що команда є для нього безцінною. Далі ТзОВ "Народна команда "Карпати" має перетворитися у ВАТ, 25% плюс одна акція якого належатиме звичайним громадянам. "Коли ж хтось із громадян захоче продати свої акції - я готовий купити їх удвічі дорожче того ж дня. Хоча, продавати їх не раджу", - наголосив почесний президент ФК "Карпати".

Петро Димінський заявив, що він зустрічався із представниками компанії "Альпіна" і знає, що при сприятливих умовах вона може за два роки побудувати стадіон до Євро-2012. "Та шлях фінансування цих робіт, який обрала влада - за кошти міста - є помилковим. Цього насправді хочуть політики, яких до 2012 року вже не буде", - пояснив він.

Щодо так званих неліквідних об’єктів, Петро Димінський має серйозні плани. Зокрема, він вважає, що на території складів боєприпасів у Брюховичах можна збудувати Діснейленд. Окрім цього, стадіон "Україна", цілісний майновий комплекс якого місто передало в оренду ФК "Карпати", після Євро-2012 Петро Димінський планує перетворити на Колізей.

Zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас