Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/07/08

У центрі бандерівського Львова засяяли радянські зірки

Представники Російського молодіжного братства, 25 липня, нагадали Львову, що 27 липня – День визволення міста від фашистських загарбників. Отож, незважаючи на непогоду, близько десяти російськомовних волонтерів у радянських зіркових пілотках з 13.00 на майданчику біля Ратуші зголосилися дарувати львів’янам кольорові листівки з вітаннями.

«Ця акція – відповідь тим, хто останнім часом пропагує фашизм у Львові», – запевнив голова РМБ Олег Карцев і розповів, що напередодні в окремих районах Львова з’явилися листівки «СС Галичина – наші герої». На кожну з таких ініціатив Російське молодіжне братство пообіцяло оперативно реагувати. Тому РМБ випустило, як запевнив Олег Карцев, коштом організації кольорові листівки до Дня визволення Львова від фашистських загарбників. До речі, зі слів Карцева, Генеральний консул Російської Федерації у Львові Євгєній Гузєєв був поінформований про акцію.

Спершу охорона Ратуші спробувала заборонити волонтерам поширювати листівки біля входу у міську раду але, дізнавшись про те, що акція неполітична і погоджена із Галицьким райвідділом міліції, відступила. Щоправда, розвісити «радянські» плакати у коридорі Ратуші не дали, мовляв, стенди тут призначені тільки для інформації Львівської міської ради.

Але не всі львів’яни спокійно реагували на так званий просвітницький захід. Так, найбільше дівчатам Каті та Наталі (одна вчиться у НУ «Львівська політехніка», а друга у Банківському інституті) у радянських пілотках з зірочками та у футболках «Помню і горжусь» дісталося від депутатів з ВО «Свободи», один з яких навіть назвав їх «москалями смердючими» та «окупантами хрєновими» та пообіцяв дати представникам російської організації «звіздюлєй», а на закид, що у Львові демократія, відповів: «У сраці я мав вас усіх». Інший войовничо налаштований депутат-«свободівець» пообіцяв ще вийти і розібратися, бо «вас тут не має бути».

На горіхи отримали дівчата з РМБ і від кількох літніх жіночок, що, очевидно, свого часу постраждали через радянських окупантів. «Оце якби я у Москві зі своїми зірочками вийшла, то мене би москаль за задницю добре взяв би», – репетувала одна. «Повії російсько-московські», – не вщухали прокльони іншої.

Проте молодь у дискусії не вступала. За планом, від Російського молодіжного братства листівки «27 липня – річниця звільнення Львова від фашистських загарбників» мають отримати 2 тисячі львів’ян.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас