Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/07/08

Інвестори надали гарантії будівництва та реконструкції тренувальних полів до ЄВРО 2012

Ескіз реконструкції стадіону ''Сокіл''
Ескіз реконструкції стадіону ''Сокіл''
Львівська міська рада отримала гарантії інвестування у реконструкцію чотирьох стадіонів, які виділені для тренування команд-учасниць ЄВРО 2012.
Футбольний клуб «Карпати» від імені генерального директора Олександра Єфремова надав гарантійний лист, в якому зобов’язався інвестувати 41 млн. грн. у реконструкцію стадіону «Україна» в рамках підготовки стадіону, як тренувальної бази до ЄВРО 2012.

Також департамент «ЄВРО 2012» Львівської міської ради підписав три меморандуми із СК «Сокіл-Регбі», ТзОВ ФК «Львів» та Львівським державним інститутом фізичної культури, згідно з якими ці структури взяли на себе зобов’язання співпрацювати із департаментом «ЄВРО 2012» в частині приведення існуючих та проектованих тренувальних баз до вимог УЄФА. Так, згідно домовленостей, СК «Сокіл-Регбі» інвестуватиме у реконструкцію стадіону «Юність», що знаходиться у парку ім. Богдана Хмельницького, ФК «Львів» вестиме підготовку стадіону «Сокіл», що знаходиться за адресою вул. Патона, 8, а Інститут фізичної культури розвиватиме відомчий стадіон «Скіф» — вул. М. Черемшини, 17. Згідно з графіками виконання робіт, реконструкцію чи будівництво усіх стадіонів повинні завершити у 2010 році.

На даному етапі вище перераховані структури, які планують інвестувати в стадіони до ЄВРО 2012, готують попередні проекти реконструкції та кошториси.
Окрім того, ТзОВ «Спортивно-оздоровчий клуб «Діамант» надав гарантії Львівській обласній державній адміністрації на будівництво реабілітаційного центру із стадіоном у м. Пустомити. В цей комплекс «Діамант» готовий вкласти 70 млн. грн.

Усі гарантії інвесторів разом із гарантією Львівської міської ради щодо будівництва нового стадіону на вул. Стрийській – Кільцевій, будуть представлені 1 серпня УЄФА у якості звіту.

Прес-служба міськради

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас