Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/07/08

Експерти-криміналісти вивчають авто, з якого вчора, ймовірно, стріляли у львівських бізнесменів

"Авто, яке вчора знайшли біля лікеро-горілчаного заводу, і яке підпадає під опис того, з якого стріляли у львівських бізнесменів, зараз знаходиться у спеціальному боксі. Машину було підпалено, зараз експерти-криміналісти досліджують авто", - про це повідомили у ЦГЗ ГУ МВС у Львівській області.

Іншої інформації про замовне вбивство наразі немає, в управлінні міліції якраз триває нарада щодо цього злочину.


Довiдка

17 липня, близько 9.30 у Львові на вулиці Фредра відбулася вогнепальна перестрілка, під час якої було травмовано двох людей - Кульчицького та Федіва. Дорогою до лікарні Кульчицький, 1973 р.н., син відомого футболіста львівських "Карпат" Ігоря Кульчицького, помер. Федів перебуває у реанімаційному відділенні.

Як запевнив ZAXID.NET начальник міської міліції Ігор Цікало, напад було здійснено на директора і засновника інвестиційної компанії та його компаньйона. Чоловіки зранку підходили до свого офісу на вул. Фредра, 1. У той же час під’їхав автомобіль, з якого стріляли по чоловіках.

Як стало відомо ZAXID.NET з поінформованого джерела, загиблий Кульчицький - відомий у кримінальному світі під псевдо "Куля". Розглядається дві офіційні версії щодо сьогоднішнього вбивства Кульчицького та поранення Федіва. Перша - бандитські розбірки, друга - бізнесова діяльність (постраждалі були співвласниками Львівської інвестиційно-будівельної компанії).

Як стверджує джерело, загиблий Ігор Кульчицький - виходець із кримінальної групи покійного Завінського ("Завіня"). У кримінальному світі відомий за "напрямками" - контрабанда, вимагання, шахрайство.

Як стало відомо ZAXID.NET від джерела у правоохоронних органах, причиною вбивства у Львові бізнесмена Ігоря Кульчицького може бути не лише його професійна діяльність - будівельний бізнес.

Як припускає джерело, причиною вбивства міг стати бізнес відомого у Львові кримінального авторитета Завінського ("Завіні"), якого вбили у середині 90-х років минулого століття.

Річ у тім, що Ігор Кульчицький перебував у громадянському шлюбі з колишньою дружиною "Завіні" і, за інформацією джерела, фактично контролював бізнес, який залишився після смерті кримінального авторитета.

Zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас