Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/07/08

Керівництво міліції Львівщини обіцяє свідкам убивства Кульчицького винагороду – 100 тис. дол США

Керівництво Головного управління МВСУ у Львівській області обіцяє свідкам учорашнього вбивства на вул. Фредра у Львові винагороду у розмірі 100 тис. дол. США, якщо ця інформація буде сприяти розкриттю злочину. Про це, 18 липня, повідомив начальник Львівського міського управління міліції Ігор Цікало.

До розкриття вбивства бізнесмена Ігоря Кульчицького та поранення іншого бізнесмена Павла Федіва залучені усі підрозділи ГУ МВСУ у Львівській області.

За словами Ігоря Цікала, автомобіль, який вчора знайшли спаленим біля Високого Замку, ще обстежують фахівці Науково-дослідного криміналістичного центру. На сьогодні ще достовірно невідомо, чи саме з цього автомобіля були здійснені постріли, оскільки колір знайденого автомобіля ще не вдалося ідентифікувати (автомобіль вбивці марки «Гольф» темно-синього кольору). «Хоча є велика ймовірність, що це саме той автомобіль», – сказав Ігор Цікало.

Своєю чергою, у коментарі ЗІКу керівник прес-служби УСБУ у Львівській області Володимир Кривошея зазначив, що «співробітники спецпідрозділу управління СБУ у Львівській області спільно з представниками міліції проводять заходи щодо встановлення особи вбивці. На сьогодні вже є певні попередні результати, які будуть сприяти слідству».


Довідка

17 липня, близько 10.00 при вході у шаховий клуб, що на вул. Фредра у Львові, кілер з автомобіля "Гольф" розстріляв співзасновника однієї з будівельних фірм - сина відомого футболіста ФК "Карпати" Ігоря Кульчицького, який помер на місці. Інший співзасновник будівельної фірми Павло Федів, який був поранений двома кулями, учора був прооперований і зараз лежить у реанімаційному відділенні 8-ї міської клінічної лікарні.

У Шаховому клубі на вул. Фредра, 6 розміщений офіс Львівської інвестиційно-будівельної компанії. У 2008 році у Львові було оголошено конкурс на проведення реконструкції Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (ЛСДЮШОР) № 4 на вул. Вахнянина,1 у Львові. Участь у цьому конкурсі взяла компанія«Фонду розвитку спорту Олега Лужного», директором якої є Олег Звір, яка розробила відповідний проектї.

Інша компанія, яка запропонувала свій проект з реконструкції ЛСДЮШОР, була Львівська інвестиційно-будівельна компанія (ЛІБК). Вартість проекту реконструкції, який запропонувала ЛІБК, – близько 8 млн євро

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас