Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/07/08

Знайшли машину з якої стріляли по бізнесменах

Правоохоронці знайшли авто, з якого вранці розстріляли двох бізнесменів. Першими подробицями поділився речник обласної міліції Ігор Кравчук. Ігор Кравчук: - Так, знайшли машину в Личаківському районі. Вулиця Кордуби і туда вверх пішла, за Клинських. Мені відомо, що вона спалена і без номерів.

Водночас, як повідомили правоохоронці, фотороботів злочинців ще не складено, оскільки немає свідків, котрі б бачили їх в обличчя. Однак свідки злочину є і з ними зараз працюють. Правоохоронці відпрацьовують головну версію злочину. “Це їхні будівельні справи, мається на увазі професійна діяльність. Поки що розглядається ця версія”, - розповів Ігор Кравчук.

Зазначимо, що вбитий Ігор Кульчицький та поранений Павло Федів були співвласниками львівської інвестиційно-будівельної компанії. Ця фірма претендувала на проект реконструкції Дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №4 у Львові. Єдиним конкурентом Кульчицького був проект "Академії футболу Олега Лужного" з Києва. Раніше ж правоохоронці розглядали ще й версію кримінальних розборок, оскільки загиблий Ігор Кульчицький - виходець із кримінальної групи Завінського, у кримінальному світі відомий під прізвиськом Куля, спеціалізувався на контрабанді, вимаганні, шахрайстві.

Тим часом, пораненого під час стрілянини Павла Федіва вже прооперували. Лікарі оцінюють його стан, як важкий, але стабільний. Його життю нічого не загрожує. Біля палати постраждалого виставлено цілодобову охорону.

Нагадаємо, що вранці, 17 липня, на вулиці Фредра у Львові розстріляли двох чоловіків. Один з них — син відомого футболіста ФК "Карпати" Ігоря Кульчицького, 1973-го року народження помер на місці злочину. Іншого доправили у лікарню. Відомо, що кілер стріляв з автоматичної зброї калібру 7-65, було випущено 12 куль.


ВБИВСТВА ОСТАННІХ РОКІВ У ЛЬВОВІ, ЩО НАБУЛИ НАЙБІЛЬШОГО РЕЗОНАНСУ:

29 листопада 2005 року у Брюховичах розстріляли екс-губернатора і бізнесмена Степана Сенчука. 20 грудня того ж року підпалили службовий автомобіль начальника управління траспорту при міськраді Львова Ярослава Вовчака. Менш як за рік, 14 листопада 2006 убили директора Склодзеркального заводу Богдана Дацка. А 10 січня 2007 року розстріляли кримінального авторитета Миколу Лозинського, більш відомого як Коля-Рокеро.

Радіоман

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас