Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/07/08

Мер Львова спробує вискочити з глухого кута «Євро-2012», в який він сам себе загнав

Міський голова Львова Андрій Садовий цілий рік не звертав уваги на пропозиції почесного президента ФК «Карпати» Петра Димінського, а тепер, коли протягом тривалого часу у Львові до «Євро-2012» нічого не зроблено, він почав з Петром Димінським переговори про інвестування стадіону. Депутатський корпус тільки за те, щоб велися переговори про інвестиції з місцевим інвестором. Але нині ми боїмося і не довіряємо міському голові, можливо, це чергова гра мера! Про це, 17 липня, у коментарі повідомив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Василь Павлюк.

Як зауважив Василь Павлюк, згідно з протокольним дорученням спеціальної депутатської комісії, яке затвердила сесія міськради, Андрій Садовий або секретар ради Володимир Квурт мали домовитися про зустріч з Петром Димінським.

«Ми маємо намір зустрітися з почесним президентом ФК «Карпати» – депутатський корпус дуже зацікавлений у цій зустрічі, щоб, так би мовити, поставити усі крапки над «і». Ми хочемо знати усе, що відбуваються, нас не влаштовують кулуарні розмови», – наголосив Павлюк.

Також депутат підкреслив, що завтра до Києва може бути відправлений лише проект інвестиційної угоди, а те, що її не затвердила сесія Львівської міськради, «провина виключно міського голови».


Довідка

До 18 липня Львівська ОДА разом із Львівською міською радою мають направити у Міністерство сім’ї та молоді, Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи-2012 з футболу, Федерацію футболу України гарантійні листи (інвестиційні угоди) з підписами інвесторів, які фінансуватимуть у Львові будівництво стадіону. Про це повідомила прес-служба віце-прем‘єр-міністр України Івана Васюника.

При цьому має бути враховано надані гарантії та вимоги УЄФА.

У другій декаді липня приймаючі та резервні міста «Євро-2012» зобов’язані разом з Укравтодором остаточно визначитися з потребами на ремонт доріг.

Крім цього, кожне місто має опрацювати питання щодо кількості та місць розміщення фан-зон, кількості великих екранів з урахуванням досвіду проведення чемпіонату «Європи-2008» з футболу в Австрії та Швейцарії.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас