Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/07/08

Кміть шукає інвесторів у Ленінградській області

Т. в. о. голови Львівської облдержадміністрації Микола Кміть зустрівся сьогодні з віце-губернатором Ленінградської області Сергієм Яхнюком.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Представники областей обговорили напрямки співпраці, зокрема Микола Кміть закликав російський бізнес інвестувати в курортну, машинобудівну галузь, а також інвестувати у будівництво інфраструктури, котра планується до Євро-2012.

Крім того губернатор Львівщини визначив три основні напрямки співпраці між областями.

«Перший блок – це сільське господарство, оскільки нам буде корисним вивчення російського досвіду надання державного лізингу на розвиток молокопереробної та м’ясної галузі. Другий блок співпраці – збереження історичної спадщини та розвиток туризму. Третім є машинобудівна галузь, яка дуже успішно розвивається у Ленінградській області, завдяки чому регіон стає лідером у Російській Федерації з машинобудування» - повідомив Микола Кміть.

Кміть наголосив на важливості таких напрямків, як переробка молока і м’яса, та машинобудування.

«Особливо цікавлять нас ці напрямки тому, що ми не маємо чорноземів, як у інших областях України, тому наша область завжди була краєм переробки цих харчових продуктів. Щодо машинобудування, то ми маємо потужний потенціал і висококваліфіковані кадри. Потрібно все це використати, щоб Львівщина стала центром машинобудування в Україні», - заявив він.

Своєю чергою Сергій Яхнюк запросив Львівського губернатора відвідати найбільшу сільськогосподарську виставку-ярмарок Росії, що відбудеться 22 серпня.

Зустріч Кметя та Яхнюка відбулася у приміщені Львівської ОДА.

PRESSTIME.COM.UA

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас