Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
08/07/08

Для літніх львів’ян – спрощено оформлення пільг

Управління соціального захисту ініціювало спрощення порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг для громадян похилого віку. Для оптимізації роботи, відтепер листи мешканців одразу будуть скеровуватись організаціям–надавачам послуг («Львівгаз», «Львівобленерго» та ін.) та головам районних адміністрацій Львова.

Окрім того, управління соціального захисту рекомендує керівникам підприємств– надавачам послуг відмінити щорічне поновлення пільговиками комплекту документів. Щомісячно районні відділи соціального захисту проводять звірку інформації, що міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, з тією, що надходить від комунальників (у грошовому та кількісному еквіваленті).

Відсутність потреби у щорічному поновленні довідок дозволить зняти соціальну напругу, зменшить документообіг та черги пільговиків в комунальних організаціях.

ЛКП, ЖБК та ОСББ рекомендовано при зміні складу сім’ї подавати в управління соціального захисту міської ради розширену інформацію про всіх зареєстрованих в приміщенні осіб (дані про основного квартиронаймача, та кожного із зареєстрованих у житловому приміщенні; родинні відносини; серію та № паспорта; дату реєстрації).

Швидке взаємне інформування про отримувачів соціальних послуг дозволить недопустити перевитрат бюджетних коштів, передбачених для фінансування пільг, та забезпечить отримання повної інформації про пільговиків для включення їх до реєстру без особистої участі.


Довідка

Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, формується районними відділами управління з 2003 р. відповідно до Порядку здійснення персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 р. № 117 «Про єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» і містить загальні відомості про пільговика.

Прес-служба міськради

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас