Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
08/07/08

Вибух газу на вул. Мазепи у Львові стався через коротке замикання в електропроводці, – «Львівгаз»

Працівники ВАТ «Львівгаз» припинили подачу газу у квартиру № 100, що на вул. Мазепи, 3-а, де сьогодні близько 12.00 стався вибух газу. Причиною вибуху стало коротке замикання електропроводки, яка знаходиться в аварійному стані. За словами абонента, така ситуація в його помешканні стається не вперше, але раніше до аварійних служб він не звертався. На щастя, і цього разу обійшлося без жертв. Про це, 7 липня, повідомила прес-секретар ВАТ «Львівгаз» Оксана Ростикус.

ВАТ «Львівгаз» просить мешканців не нехтувати правилами техніки безпеки при користуванні газовими та електроприладами, оскільки це може загрожувати їхньому життю та здоров’ю, а також наголошує, що у більшості випадків аварійні ситуації можна попередити.


Довідка

7 липня, близько 12.20 у Львові у житловому будинку на вул. Мазепи, 3а стався вибух газу. Жертв немає, в результаті вибуху пожежі не виникла. Про це повідомила прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області.

Як повідомив начальник Львівської державної інспекції з промислової безпеки та охорони праці у газовому господарстві та хімічній промисловості Мирон Серант, котрий особисто перебуває на місці події, за попередніми даними, вибух стався внаслідок витоку газу та іскри від короткого замикання несправної побутової техніки.

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Львівській області створено комісію для розслідуванням технічних обставин і причин вибуху.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас