Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
08/07/08

Через ремонти доріг центр відкриють у вихідні для ''маршруток''

Ще минулого тижня перекрили рух транспорту перед ринком Добробут. На час ремонту мерія дозволить проїзд громадського транспорту центром міста у вихідні дні.

А, коли відремонтують цю ділянку, роботи перемістяться на вулицю Куліша до Торгового Центру "Магнус" та початку проспекту Чорновола. Тоді вже повністю перекриють центр.

“Частину транспортних засобів ми будемо відводити по Підвальній, Гонти, туди на Богдана Хмельницького з виїздом на Під Дубом. Частину, ті що йдуть по Шевченка, по Городоцькій, будуть по Словацького, по Університецькій, з виїздом в район Зеленої, Шота Руставеллі” , - розписав майбутні схеми головний транспортник Львова Микола Шкурган. Крім того, на вулицях Словацького і Університетській тимчасово дозволять двосторонній рух. Розвантажити дороги Шкурган спробував також звернувшись до власників приватного автотранспорту.

Микола Шкурган: - Щоб на період ремонту не заїжджали в центральну частину міста. А старалися обходиться без транспорту. Можливо користувались громадським транспортом або ходили пішки.

Після таких слів можливо ми частіше зустрічатимемо самих чиновників Ратуші у “маршрутках”. Хоча слабо у це віриться. Тим часом нині тривають ремонти на вулицях Шпитальній, Тракті Глинянському, Гуцульській та Короленка.

Радіоман

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас