Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com

Культура
Фінанси

На головну Архів новин
08/07/08

Спорт. Футбол: ''Карпати'' - ''Пандурій'' - 1:1. Елегантний Фещук, прагматичний Кожанов

«Карпати» зіграли в Угорщині другий тренувальний матч

Чотири виходи сам на сам, дві штанги, і ще кілька не таких гострих, як попередні, але однаково гольових моментів. Так виглядає актив «Карпат» у матчі проти «Пандурія». Румунська команда за усю гру створила фактично одну 100% нагоду і здобула нічию. Це футбол – інколи так буває.

Склад «Карпат» у матчі: Мартищук – Федорів, Петрівський, Мілошевіч, Ощипко – Пшеничних (Годвін, 67), Женюх (Ткачук, 61), Кополовець (Кожанов, 49), Худоб’як (Сворак, 70) – Кобін (Голодюк, 59), Фещук (Зеньов, 61; Зелінській, 84).

Одинадцять польових гравців, що вийшли на поле з перших хвилин матчу, в день його проведення були звільнені від тренування. На ранковому занятті минулої суботи, коли і відбулася гра, були присутні лише 12 польових гравців та два голкіпери, всі решта в цей час відпочивали у готелі.

Під час гри з «Пандурієм» керманич «Карпат» Олег Кононов у пару до нападника Фещука поставив Кобіна, який ще минулого сезону продемонстрував, що ефективно може діяти не лише у півзахисті. Звертає увагу на себе й те, що впродовж матчу у захисній ланці львів’ян не було проведено жодної заміни – для тренувальних матчів це - рідкість, особливо, якщо врахувати, що всі інші польові гравці були замінені. Захисні конфігурації «зелено-білих» на наступний сезон вимальовуються все чіткіше, примітно, що серед основних оборонців знаходиться й наразі єдиний новобранець команди – серб Іван Мілошевіч (у всіх спарингах під час міжсезоння, що їх проводили «Карпати», Іван виходив на поле з перших хвилин).

Зі старту гри «Карпати» захопили територіальну перевагу, натомість румуни відповідали жорсткою грою, подекуди занадто. Обійшлося без травм, але стики, в які йшли гравці «Пандурія», очевидно, не відповідали духу тренувального матчу. Можливо, румунів розгнівала власна беззубість в нападі – на початку поєдинку нічого вартого уваги на підступах до чужого карного майданчику суперники «Карпат» не продемонстрували.

А от «Карпати» у першому таймі "люб’язно" свої моменти марнували. Ось повний перелік, коли «зелено-білі» могли відзначитися:

15 хв.: Кополовець прострілив з лівого флангу, Фещук елегантно пропустив м’яч на Кобіна, а той, уже знаходячись у карному майданчику, пробив повз ворота.
23 хв.: Кобін пасом з сорока метрів вивів віч-на-віч з кіпером Фещука, а той з лінії штрафного майданчика пробивав в один дотик. Невлучно.
24 хв.: І знову Фещук! Максим з вигідного положення пробивав головою, але удару забракло влучності.
37 хв.: Суддя призначає штрафний удар на самісінькій лінії штрафного майданчика «Пандурія». Пробивати взявся захисник Ощипко, але і він не зміг потрапити у площину воріт.
45 хв.: У «румунській» штрафній виникає пожежа. Кілька рикошетів і м’яч потрапляє до Федоріва. Удар! Штанга! М’яч продовжує метатися штрафним і ось потрапляє до Фещука, який п’ятою переправляє його знову у штангу!

Свою перевагу у моментах до логічного завершення «Карпати» зуміли привести лише у другому таймі. Після прострілу Худоб’яка знову свою елегантність проявив Фещук – Максим пропустив м’яч на на Кожанова (на фото), а той прицільним ударом відкрив рахунок у грі – 1:0.

Це сталося на 60-й хвилині матчу, а уже на 67-й «Пандурій» завдяки удару з 20-и метрів відігрався. 1:1 – як згодом виявилося, саме цей рахунок і став остаточним у матчі. Хоча «Карпати» могли схилити шальки терезів на свій бік – двічі «відзначився» Зеньов. Естонський форвард примудрився змарнувати два виходи віч-на-віч, причому під час другого не влучив уже у порожні ворота.

Відзначимо також й появу на полі у другому таймі польського футболіста Зелінського. Він прибув до команди за день до матчу з «Пандурієм» і наразі перебуває у «Карпатах» на оглядинах. Наступну тренувальну гру львів’яни проведуть 10 липня, суперник – «Слован» зі Словаччини. Після цього поєдинку команда повернеться додому.