Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
04/07/08

10 липня депутати Львівської міськради передадуть «Україну» ФК «Карпати», і у стадіону до «Євро-2012» з’явиться інвестор

<a href=http://dailylviv.com/photo/categories.php?cat_id=18>Фотогалерея: ЕВРО-2012</a>
Фотогалерея: ЕВРО-2012
Питання передачі комплексу «Україна» львівському футбольному клубу «Карпати» внесено до порядку денного пленарного засідання сесії Львівської міської ради, яке відбудеться 10 липня. Гадаю, депутати його підтримають. Про це, 4 липня, у коментарі повідомив секретар Львівської міської ради Володимир Квурт.

Як повідомив у коментарі заступник генерального директора клубу Ігор Дедишин, почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський надіслав листа меру Львова Андрію Садовому, в якому висловив свою готовність стати інвестором будівництва стадіону до «Євро-2012» у Львові. Натомість клуб очікує, що міська рада передасть йому в оренду комплекс «Україна», взамін на підписання інвестиційної угоди.

«Все залежить від Львівської міської ради. Почесний президент «Карпат» Петро Димінський особисто написав листа на адресу міської ради, де чітко написано про умови інвестування коштів. Найголовніша умова, яка поставлена футбольним клубом «Карпати» – виконання попередньої угоди між мерією та «Карпатами» про передачу спортивного комплексу «Україна» футбольному клубу «Карпати». Якщо ця умова буде виконана, то клуб інвестуватиме кошти у будівництво стадіону до «Євро-2012» і жодних проблем у цьому напрямку не буде», – зазначив Ігор Дедишин.

Володимир Квурт зауважив, що наразі не ознайомлений з текстом листа, однак знає про його існування. Вважає таку ініціативу ФК «Карпати» інвестувати у зведення стадіону дуже позитивною справою. «З’явився реальний кандидат на фінансування будівництва стадіону до «Євро-2012» у Львові на вул. Стрийській – вул. Кільцевій. А якщо є лист, то є і юридична гарантія того, що ФК «Карпати» готові фінансувати будівництво стадіону і в мене особисто немає підстав не довіряти цьому», – зазначив секретар Львівської міськради.

Він наголосив, що ухвалу про передачу комплексу «Україна» футбольному клубу «Карпати» було прийнято за основу на позаминулому пленарному засіданні сесії Львівської міської ради. Однак депутати вирішили відправити цей документ на доопрацювання в управління комунального майна міськради – внести в ухвалу перелік усіх об’єктів нерухомого майна, які передаються в оренду ФК «Карпати» разом з «Україною».

Крім того, Володимир Квурт запевнив, що з підготовкою цих доповнень до ухвали не виникає затримок, а відтак це питання включене до проекту порядку денного засідання сесії Львівської міської ради 10 липня.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас